Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

FIFA Dünya Kupası, 25 Şubat’ta Türkiye’ye gelecek

03 Şubat, 2014 | 17:00

dunya-kupasi-brezilya 90 ülkeyi ziyaret edecek FIFA Dünya Kupası, 25-27 Şubat tarihleri arasında Türkiye’deki futbolseverlerle buluşacak.

Coca-Cola’dan yapılan açıklamaya göre, Coca-Cola ve FIFA, dünyada futbolun en önemli sembolü FIFA Dünya Kupası’nın yaklaşık 150 bin kilometrelik en uzun yolculuğu için bir araya geldi. 40 yıldır FIFA Dünya Kupası’nın resmi sponsoru olan Coca-Cola tarafından düzenlenecek kutlama etkinlikleriyle, FIFA Dünya Kupası, 25-27 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da olacak.

Dünyanın bugüne kadar yapılmış en büyük kupa turu olarak bilinen FIFA Dünya Kupası Turu, Coca-Cola tarafından bu sene üçüncü kez düzenlenecek. Tur kapsamında kupa bu sene, 9 ayda 90 ülkeyi gezerek en uzun yolculuğunu gerçekleştirecek. Turuna Brezilya‘dan başlayan FIFA Dünya Kupası, Hırvatistan ziyaretinden sonra 25-27 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da olacak. Kupa, üç günlük İstanbul ziyaretinden sonra yolculuğuna İsveç’le devam edecek.

FIFA Dünya Kupası’nın unutulmaz anları 3 boyutlu hologram filminde

2014 FIFA Dünya Kupası, spor camiasının önde gelen isimlerinin katılacağı etkinliklerle karşılanmanın yanı sıra, düzenlenecek açık hava etkinliği ile İstanbul’daki sporseverlerle buluşacak. Etkinliklere katılanlar, 2014 FIFA Dünya Kupası’yla, kazanan takımdan önce fotoğraf çekme fırsatı bulmasının yanında, FIFA Dünya Kupası’nın unutulmayan en mutlu anlarını içeren 3 boyutlu hologram filmi de izleyebilecek.

Dünya Kupası etkinliği boyunca, daha önce Tur kapsamında olmayan 51 yeni ülke, FIFA Dünya Kupası’nı görme ve hatıra fotoğrafı çektirme fırsatına sahip olacak. 2014 FIFA Dünya Kupası’nın 9 ayda 90 ülkedeki yolculuğu boyunca 1 milyondan fazla kişiye ulaşması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2014 FIFA Dünya Kupası, Brezilya, Brezilya 2014, Brezilya 2014 Dünya kupası, Dünya Kupası, Dünya Kupası brezilya, FIFA, FIFA Dünya Kupası, FIFA Dünya Kupası Turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları