Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

FIFA bilet satışları sürüyor

18 Nisan, 2010 | 10:00

FIFA 2010 Dünya Kupası maç biletleri satışları sürüyor.

24 saatte 100 bin bilet satıldı

FIFA Bilet Komitesi Başkanı Horst R. Schmidt ” Son yapılan satışlardan çok mutluyuz” diyerek memnuniyetini dile getirdi. Grup maçları, 3. turdaki 16 maç, 1 çeyrek final ve üçüncülük maçlarının biletlerinin satışlarına devam edilirken, geri kalan 29 mücadelenin biletlerinin ise tükendiği belirtildi.

Ayrıca FIFA Dünya Kupası, FIFA Dünya Kupası Turu dahilinde tüm dünyada 84 ülkeden 91 şehri ziyaret ediyor. Bugüne kadarki en büyük FIFA Dünya Kupası Turu kapsamında İstanbul’a gelen FIFA Dünya Kupası, Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi önünde Coca-Cola tarafından kurulan özel FIFA Dünya Kupası çadırında futbolseverlerle buluştu.

FIFA Dünya Kupası çadırında yer alan sergi, 3 boyutlu film gösterimi ve futbol oyunları ile futbolseverler spor dolu bir gün geçirdiler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2010 FIFA Dünya Kupası, Cevahir Alışveriş, FIFA, FIFA Bilet Haberleri, FIFA Bilet Komitesi Başkanı, FIFA bilet Satışları, FIFA Biletleri, FIFA Dünya Kupası, FIFA Dünya Kupası Turları, FIFA Dünya Kupası Turu, FIFA Satışları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları