Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

FIFA 2010 Dünya Kupası için Türkiye’den tek yetkili seçti

06 Ocak, 2010 | 10:57

Güney Afrika’da yapılacak FIFA 2010 Dünya Kupası için Türkiye ve Bölgesi için tek yetkili Tour operatörünü seçti.

Fifa Türkiye'de Tek Yetkiliyi Seçti FIFA, futbolseverleri çok uzun yıllardır sık sık sahte ve karaborsa bilete karşı uyarmasına rağmen futbolseverlerin özellikle Dünya Kupalarında büyük mağduriyetlerle karşılaşılmasına artık son veriyor.

Güney Afrika’da yapılacak olan 2010 Dünya Kupası için FIFA  Dünya Genelinde “Tour Operator Partner” projesiyle Dünya’nın çeşitli ülke ve bölgelerindeki Tour Operatorleriyle anlaşmalar imzalayıp kendilerine yetkiler verdi.

FIFA’nın hazırlayıp futbolseverlerin alımına sunduğu Dünya Kupası seyahat paketleri sadece FIFA’nın yetki verdiği tur operatörlerinden alınacak.

Türkiye ve Bölgesi için WTS Tek Yetkili

Her ülkede tek yetkili Tour Operatörü anlaşması yapan FIFA Ülkemizde bu yetkiyi
World Travel Service (WTS)’ye verdi.

WTS FIFA' nın Türkiye ve Bölgesi için Tek Yetkili Tour Operatörü FIFA’nın  Türkiye ve Bölgesi için yetki verdiği WTS’nin satışa sunduğu Dünya Kupası Seyahat paketlerinde tüm uçuşlar FIFA’nın Resmi Sponsoru Emirates havayolları tarafından yapılacak.Tüm Dünya Kupası seyahat paketleri 1. kategoriden maç biletlerinide kapsamakta.

Yetkili Tour Operatörü maça girişin garantisi olacak

FIFA’nın bu organizasyonun dışına çıkmak isteyenlere karşı sert önlem alacağı maç biletlerini isimlere düzenleyip sistemin dışında hareket eden kişi ve kurum temsilcilerini maçlara alınmasını önleyeceği öğrenildi.

Güney Afrika’da Oteller Satışları durdurdular !

Bunun yanı sıra Güney Afrika’nın adeta bir Turizm Cenneti olmasının da önemiyle şimdiden oteller ve diğer tüm turizm hizmetleri adeta ulaşılamadığı tüm otellerin FIFA tarafında bloke edildiği ve yaklaşık 1 Milyon futbolseverin Güney Afrika’da misafir edileceği bildirildi.

Dünya Kupası’nın zevkini yerinde yaşamak isteyip Güney Afrika’ya gidecek olan seyircilerin Türkiye’de FIFA tarafından yetki verilen tek tour operatörü olan World Travel Service (WTS) ile temasa geçmek zorunda.

İlgili kontaktlar;

http://www.emirates.com

http://wts.com.tr/2010-dunya-kupasi-biletleri.htm

İrtibat numarası: 0 212 237 90 60
E-Mail; fifa2010@wts.com.tr

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Kupası, Dünya Kupası 2010, Dünya Kupası biletleri, Dünya Kupası biletleri Haberler, Dünya Kupası Maç Turu, Dünya Kupası Turları, Dünya Kupası Yetkili Acente, Emirates Havayolları, FIFA, FIFA 2010, FIFA 2010 Dünya, FIFA 2010 Dünya Kupası, FIFA 2010 Dünya Kupası Haberleri, FIFA Biletler, FIFA Biletleri, FIFA Haberleri, FIFA Tek Yetkili, FIFA Tour Operator Partner, Güney Afrika Turları, Güney Afrika'da Oteller, WTS,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
sinan
26 Ocak, 2010

Guney Afrika beni bekle. Gercekten cok iyi bi sistem kurmuslar bence turk kuluplerininde ornek almasi gerekiyor.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Ocak 26th, 2010 at 14:53 sinan mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları