Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fidel Castro’nun yeni görüntüleri çıktı (Video)

10 Ocak, 2014 | 15:13

Fidel Castro

Küba devrim lideri Fidel Castro tam 9 ay sonra halkın karşısına çıktı. Gayet dinç olduğu görünen Fidel Castro bir resim sergisinin açılışına katıldı.

Küba resmi gazetesi Granma, Fidel Castro’nun (87) dün akşam bir resim galerisinin açılışına katıldığını yazdı. Galerinin açılış günü, Fidel Castro’nun Küba diktatörü Batista’ya karşı gerilla mücadelesinde komünistlerin desteğini alarak Havana’ya geldiği gün olan 8 Ocak olarak belirlendi.

Fidel Castro’nun yeni görüntüleri için tıklayın (Video)

Resmi internet sitesi Cubadebate de Castro’nun ressam Kcho’dan bir resim hakkında bilgi alırken, arkadan çekilmiş fotoğrafını yayınladı.

Daha sonra Latin Amerika ülkelerinde yayınlanan görüntülerde Fidel Castro dinç haliyle görünüyor. Fidel Castro, sağlık sorunları nedeniyle yönetimi 2006’da kardeşi Raul Castro’ya devretmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
castro video, Fidel Castro, fidel castro son görüntüleri, fidel castro son video, Fidel Castro Video, fidel castro video son, Fidel Castro yeni görüntüler, fidel castro yeni görüntüleri, Granma, Küba, Küba Haberleri,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları