Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fidel Castro’nun Vasiyeti Yasalaştı

28 Aralık, 2016 | 14:37

Fidel Castro’nun Vasiyeti Yasalaştı

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Küba devrim lideri Fidel Castro’nun vasiyeti doğrultusunda halka açık alanlara Fidel isminin verilmesini yasaklandı.

NationalTurk’ün haberine göre, Küba Ulusal Meclisi, efsanevi liderleri Fidel Castro’nun isminin halka açık alanlara verilmesini yasaklayan kararı onayladı.

Geçtiğimiz ay hayatını kaybeden Küba devrim lideri ve eski devlet başkanı Fidel Castro’nun vasiyeti doğrultusunda, isminin halka açık alanlara verilmesini ve anma heykellerin yapılmasını yasaklayan karar Küba Ulusal Meclisi’nden geçti.

Fidel Castro’nun kardeşi Küba devlet başkanı Raul Castro , “El Comandante”ye saygılarını göstermek isteyen kişilerin yapabileceği en iyi şeyin onun devrim konseptini takip etmek olduğunu söyledi.

Yeni yasa ile Fidel Castro’nun müzik, edebiyat, dans, sinema veya diğer görsel sanatlarda bir figür olarak kullanılması yasaklanmazken ofis, çalışma alanları ya da kamu kurumlarında yer alan Fidel Castro fotoğrafları da korunacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fidel Castro, Küba,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları