Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fidel Castro, NATO genel sekreterini IŞİD militanına benzetti

10 Ekim, 2014 | 10:54

Fidel Castro, hafta başında kaleme aldığı makalede, NATO’nun yeni Genel Sekreteri’ni IŞİD militanına benzetti.

Küba Devriminin efsanevi lideri Fidel Castro, son makalesinde NATO’nun yeni Genel Sekreteri, eski Norveç Başbakanı Jens Stoltenberg’i IŞİD militanına benzetti.

Jens Stoltenberg’in geçtiğimiz Pazar günkü açıklamalarına değinen Castro, “Yüzündeki nefrete bir bakın! Rusya’nın yok edilmesi amacıyla yürütecekleri savaş için nasıl da kararlı” sözlerini kullandı.

Stolenberg’in Pazar günü Polonya’da yaptığı açıklamalarda NATO’nun istediği yere güçlerini yerleştirebileceğini öne sürmesini ele alan Castro, yeni genel sekreterin fanatizminin IŞİD militanlarından aşağı kalır yanı olmadığını belirtti.

Efsanevi lider makalesinde, “Stolenberg acaba bu tutumuyla Tanrı’nın yanı başında ebedi bir yaşam sürdürme şansına erişti mi” diye sordu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fidel Castro, Fidel Castro küba, Fidel Castro küba devrimi, Fidel Castro makale, Fidel Castro nato, IŞİD, IŞİD haberleri, IŞİD küba, IŞİD nato, Jens Stoltenberg, Jens Stoltenberg fidel, Jens Stoltenberg küba, Jens Stoltenberg nato, Küba Devrimi, NATO,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları