Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fidel Castro, NATO genel sekreterini IŞİD militanına benzetti

10 Ekim, 2014 | 10:54

Fidel Castro, hafta başında kaleme aldığı makalede, NATO’nun yeni Genel Sekreteri’ni IŞİD militanına benzetti.

Küba Devriminin efsanevi lideri Fidel Castro, son makalesinde NATO’nun yeni Genel Sekreteri, eski Norveç Başbakanı Jens Stoltenberg’i IŞİD militanına benzetti.

Jens Stoltenberg’in geçtiğimiz Pazar günkü açıklamalarına değinen Castro, “Yüzündeki nefrete bir bakın! Rusya’nın yok edilmesi amacıyla yürütecekleri savaş için nasıl da kararlı” sözlerini kullandı.

Stolenberg’in Pazar günü Polonya’da yaptığı açıklamalarda NATO’nun istediği yere güçlerini yerleştirebileceğini öne sürmesini ele alan Castro, yeni genel sekreterin fanatizminin IŞİD militanlarından aşağı kalır yanı olmadığını belirtti.

Efsanevi lider makalesinde, “Stolenberg acaba bu tutumuyla Tanrı’nın yanı başında ebedi bir yaşam sürdürme şansına erişti mi” diye sordu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fidel Castro, Fidel Castro küba, Fidel Castro küba devrimi, Fidel Castro makale, Fidel Castro nato, IŞİD, IŞİD haberleri, IŞİD küba, IŞİD nato, Jens Stoltenberg, Jens Stoltenberg fidel, Jens Stoltenberg küba, Jens Stoltenberg nato, Küba Devrimi, NATO,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları