Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fidel Castro 88 yaşında!

13 Ağustos, 2014 | 18:37

Küba Devrimi’nin önderlerinden Fidel Castro’nun 88. yaş günü, Havana’da düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

Küba‘da eşitlik ve sosyal adalet savaşçısı olarak anılan Fidel Castro’nun doğum günü kutlamaları kapsamında başkent Havana’da fotoğraf sergisi açıldı.

Etkinlik kapsamında Fidel adına konser verilirken aynı zamanda efsane liderin doğduğu evin restorasyonuna da başlandı.

Öte yandan Komünist Parti gazetesi Granma’da yayınlanan makalede de Küba liderine saygı ve bağlılık ifadelerine yer verildi. 2008’de hastalığı nedeniyle görevini erkek kardeşi Raul Castro’ya bırakan Fidel’in son yıllarda resmi doğum günü kutlamalarına katılmadığı biliniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fidel Castro, Fidel Castro devrim, Fidel Castro doğum günü, Fidel Castro kaç yaşında, Fidel Castro kardeşi, Fidel Castro kimdir, Fidel Castro küba, Fidel Castro küba haberleri, Komünist Parti, Komünist Parti Fidel, Komünist Parti gazetesi, Küba, Küba devlet başkanı Raul castro, Küba Devrimi, Küba Devrimi Fidel, Raul Castro,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları