Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fettah Tamince’den Türkmenistan’a yatırım

03 Ekim, 2009 | 11:16

Fettah Tamince Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı turizmci Fettah Tamince, Türkmen lider Gurbanguli Berdimuhamedov’la bir araya geldi ve Türkmenistan hükümetiyle işbirliğine sıcak baktıklarını belirterek, buradaki yatırım imkanlarıyla yakından ilgilendiklerini açıkladı.

Avaza Turizm Serbest Turizm Bölgesi’nin dünyanın turizm incisi olacağına dikkat çeken Tamince, şirketinin buradaki projelere aktif olarak katılacağını kaydetti.

Tamince, ekolojik açıdan temiz Hazar kıyısında modern sağlık kompleksinin kurulacağını belirterek, yatırım açısından yabancı yatırımcılar için gümrük ve vergi kolaylığının sağlanmasının cazip olduğunu söyledi.

Berdimuhamedov ise turizm sektöründe söz sahibi Rixos Hotels şirketinin Türkmenistan’da yatırım yapmayı hedeflemesinin kendileri açısından memnuniyet verici olduğunu ifade etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avaza Turizm, Fettah Tamince, Fettah Tamince Türkmenistan, Gurbanguli Berdimuhamedov, Rixos, Rixos Hotels, Sektörel Turizm Haberleri, Turizm, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Türkmenistan Turizm,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
zeynep
01 Temmuz, 2011

FETTAH BEY GERCEKTEN MUKKEMEL BIR KISILIGI OLDUGUNA BUTUN SAMMIYETIMLE SOYLUYORUM ALLLAH DAHA COK WERSIN SEWGILI FETTAH BEYE..FAKIR FUKARA BABASISINN..RABBIMIZ SANA HAYIRLI OMURLER NASIP ETSIN INSS..

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Temmuz 1st, 2011 at 10:42 zeynep mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları