Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fettah Tamince’den Türkmenistan’a yatırım

03 Ekim, 2009 | 11:16

Fettah Tamince Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı turizmci Fettah Tamince, Türkmen lider Gurbanguli Berdimuhamedov’la bir araya geldi ve Türkmenistan hükümetiyle işbirliğine sıcak baktıklarını belirterek, buradaki yatırım imkanlarıyla yakından ilgilendiklerini açıkladı.

Avaza Turizm Serbest Turizm Bölgesi’nin dünyanın turizm incisi olacağına dikkat çeken Tamince, şirketinin buradaki projelere aktif olarak katılacağını kaydetti.

Tamince, ekolojik açıdan temiz Hazar kıyısında modern sağlık kompleksinin kurulacağını belirterek, yatırım açısından yabancı yatırımcılar için gümrük ve vergi kolaylığının sağlanmasının cazip olduğunu söyledi.

Berdimuhamedov ise turizm sektöründe söz sahibi Rixos Hotels şirketinin Türkmenistan’da yatırım yapmayı hedeflemesinin kendileri açısından memnuniyet verici olduğunu ifade etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avaza Turizm, Fettah Tamince, Fettah Tamince Türkmenistan, Gurbanguli Berdimuhamedov, Rixos, Rixos Hotels, Sektörel Turizm Haberleri, Turizm, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Türkmenistan Turizm,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
zeynep
01 Temmuz, 2011

FETTAH BEY GERCEKTEN MUKKEMEL BIR KISILIGI OLDUGUNA BUTUN SAMMIYETIMLE SOYLUYORUM ALLLAH DAHA COK WERSIN SEWGILI FETTAH BEYE..FAKIR FUKARA BABASISINN..RABBIMIZ SANA HAYIRLI OMURLER NASIP ETSIN INSS..

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Temmuz 1st, 2011 at 10:42 zeynep mention something about this post....
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları