Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fethiyeli turizmciler Travel Turkey İzmir fuarına tek çatı altında katılacak

07 Aralık, 2010 | 13:15

Fethiye Turizm Altyapı Hizmet Birliği çatısı altında birleşen turizmciler, 2011 yılında yapılacak fuarlara tek grup halinde katılma kararı aldı.

Aynı masada birleşen ilçedeki turizm ve ticaret temsilcileri, ilk sınavını İzmir’de yapılacak Travel Turkey 2010 fuarında verecek.

Fethiye, 9 – 12 Aralık tarihleri arasında yapılacak olan Travel Turkey 2010 İzmir fuarına, Fethiye Turizm Altyapı Hizmet Birliği çatısı altında katılacak. Geçtiğimiz yıllarda sergilenen çok başlı tanıtım, bu fuarla birlikte son bulacak. Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO), Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB), Fethiye Otelciler Birliği (FETOB) ile Fethiye, Ölüdeniz ve Göcek Belediyeleri tek stantta yer alacak. Konuyla ilgili bir araya gelen kurum, kuruluş ve oda temsilcileri, Fethiye’nin etkin tanıtımı konusunda yapılması gerekenleri masaya yatırdı. Toplantıda ayrıca fuarlarda tanıtım için kullanılacak malzemeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Fethiye Turizm Altyapı Hizmet Birliği Encümen Üyesi ve Turizm Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Avcı, toplantı ile ilgili bilgiler aktardı. Mayıs ayından bu yana hem sektör temsilcileri hem de kurumlar arasında birliktelik sağlanması için çalışma yaptıklarını söyleyen Avcı, yapılan çalışmaların sağlanan birliktelikle birlikte ilk meyvesini almaya başladıklarını açıkladı.

09-12 Aralık tarihleri arasında yapılacak olan Travel Turkey fuarına Fethiye’nin Turizm Altyapı Birliği çatısında katılacağını aktaran Ömer Avcı, “Bütün kurumlar anlaştığımız değerlerde bu organizasyona katkı sağlayacak. Bu şekilde Fethiye’nin tanıtımına daha büyük katkı sağlayacağımıza inanıyorum. Her kurumun fuarlara ayrı ayrı katılarak harcadığı paraları tek bir havuzda toplayacağız. Bu şekilde az masrafla etkili bir tanıtım yapacağız. 2010 yılında 2’si yurtiçinde, 10 tanesi de yurtdışında olmak üzere 12 fuara katılmayı planlıyoruz.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aralık Travel Turkey, Fethiye Turizm Altyapı Hizmet Birliği, Fethiyeli Turzimciler Travel Turkey, İzmir Fuarları, Ömer Avcı, Travel Turkey İzmir, Travel Turkey İzmir 2010,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları