Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fethiye’de otel ve restoranları su bastı

12 Eylül, 2009 | 15:43

Fethiye'de otel ve restoranları su bastı Muğla’nın Fethiye ilçesinde dün geceden bu yana devam eden şiddetli yağışlar nedeniyle çok sayıda restoran ve oteli su bastı.

Gece boyunca devam eden yağışlar kentte hayatı olumsuz etkiledi. Özellikle turizm beldesi Ölüdeniz’de Belcekız Plajı çamur rengine büründü. Hisarönü mahallesinde sokaklardan çamur akarken, sel sularından turistler de nasibini aldı. Alışveriş için çarşıya çıkan turistler, çamura dönen sokaklarda yürürken güçlük çekti. Sel suları nedeniyle çok sayıda işyeri ve otelin giriş kısmı sular altında kaldı. İşyeri sahipleri ve çalışanları kovalarla suları boşaltırken, ortaya farklı görüntüler çıktı. Selden sonra ise işletmeler çamur yığınlarını temizlemekle uğraştı.

Öte yandan Ölüdeniz beldesinde tatil yapan bazı turistler, beldede etkili olan ve bazı işletmelere zarar veren sel sularını eğlenceye dönüştürdü. Yollardan akan sel sularının üzerinde botla rafting yapmaya çalışan turistler renkli görüntüler oluşturdu. 3 turist kızın bu eğlencesi civardaki turistler tarafından kameraya kaydedildi. Sel sularını eğlenceye dönüştüren kızlar, otellerini su basan işletme sahiplerini kısa süre de olsa güldürmeyi başardı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fethiye otel, Fethiye Sel, Fethiye Sel Baskını, Ölüdeniz Belcekız Plajı, Ölüdeniz Sel, Ölüdeniz Sel Felaketi, Retaurant Sel Bastı,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları