Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fethiye’de ilginç gasp olayı

17 Eylül, 2009 | 14:00

Fethiye’de ilgiç kapkaç olayı Fethiye’de maskeli kapkaççı, bankadan 200 bin lira çeken otel görevlisini gasp etti.

Kaçan saldırganı bir gazeteci yakaladı. Gasp edilen otel çalışanı, maskeyi açtığında kapkaççının arkadaşı olduğunu görünce şok oldu.

Fethiye’de dün inanılmaz bir kapkaç olayı yaşandı. Bir otelde çalışan Ramazan Dala (30) dün bankadan kredi olarak çektiği 200 bin lirayı bir başka bankaya götürmek üzere çıktığı sırada maskeli ve silahlı bir kişinin saldırısına uğradı. Elindeki tabancayla Dala’nın başına vuran saldırgan, para dolu çantayı alarak kaçtı. Bu sırada olayı uzaktan gören Fethiye Gözde Gazetesi Muhabiri Ramazan Coşkun, önünden geçen kapkaççının üzerine atladı. Saldırganın silahla başına vurunca yaralanan gazeteci Çoşkun bir hamle daha yaptı.

Büyük bir kahramanlık örneği sergileyen Coşkun adının H.D (25) olduğu öğrenilen kapkaçıyı etkisiz hale getirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri zanlı H.D’nin yüzündeki kar maskesini çıkarınca mağdur Ramazan Dala bir şok daha yaşadı. Dala ile H.D’nin aynı otelde çalıştığı ve yakın arkadaş olduğu anlaşıldı. Gözaltına alınan H.D’nin sorgusu sürüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fethiye, Fethiye Kapkaç, Fethiye Kapkaç Olayı, Fethiye Müzesi, Fethiye Ölüdeniz, Fethiye otel, Fethiye Sel Baskını, Fethiye Tur, Fethiye Turistik Otelciler Birliği, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları