Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ferzan Özpetek’in Yeni Filmi İtalya’da Tanıtıldı

24 Şubat, 2017 | 11:53

Ferzan Özpetek İtalya

Ferzan Özpetek’in annesine adadığı yeni filmi İstanbul Kırmızısı, basın gösterimiyle İtalya’da tanıtıldı.

Ferzan Özpetek, iki ay önce vefat eden annesi Nesrin Subaş Özpetek için aynı adlı romanından yola çıkarak çektiği 11’inci filmi İstanbul Kırmızısı ile Roma’da basınının karşısına çıktı.

İstanbul Kırmızısı İtalya’da

İtalya’da 2 Mart’ta, 200 salonda gösterime girecek olan İstanbul Kırmızısı’nın oyuncu kadrosunda Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün, Mehmet Günsür, Nejat İşler, Çiğdem Onar, Serra Yılmaz ve Zerrin Tekindor gibi isimler yer alıyor. Film, Türkiye’de ise 3 Mart’ta gösterime girecek.

Ferzan Özpetek Yeni Filmiyle İtalya'da

Gecenin geliri çocuklara

Roma’daki Adriano Sinemaları’nda, dün akşam yapılan özel gösterimin geliri, onkoloji hastası çocukların tedavisi için kullanılmak üzere San Adriano Hastanesi’ne bağışlanacak.

Filmin Konusu

Film, 20 yıldır Londra’da yaşayan yazar Orhan Şahin’in, yönetmen Deniz Soysal’ın ilk kitabı üzerine çalışmak için birkaç günlüğüne İstanbul’a gelişi, yönetmenin aniden ortadan kayboluşu ve burada tanıştığı Neval’le birlikte aşkı buluşunu konu ediniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ferzan Özpetek, İtalya, Roma,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları