Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ferit Turgut yeniden SAYD Başkanı seçildi

13 Haziran, 2013 | 13:44

Ferit Turgut yeniden SAYD Başkanı seçildi Ferit Turgut,Seyahat Acenteleri Yöneticileri Derneği (SAYD) 4.Olağan Genel Kurulu’nda yeniden başkan seçildi.

Sea Life Hotel’de gerçekleşen SAYD 4.Olağan Genel Kurulu’nda Ferit Turgut yeniden SAYD Başkanı seçildi.

4.Olağan Genel Kurulda Faaliyet Raporunun okunması ve Denetim Kurulu Raporunun ibra edilmesinin ardından yapılan seçimde yeni yönetim kurulu oluşturuldu.Başkan Yardımcılığına Sefa Altınay, Genel Sekreterliğe Hamit Kuk , Saymanlığa ise Mehmet Özseren oybirliği ile seçildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ferit Turgut, Ferit Turgut haberleri, Ferit Turgut SAYD, Hamit Kuk, Mehmet Özseren, SAYD, Sea Life Hotel, Sefa Altınay, Seyahat Acenteleri Yöneticileri Derneği,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları