Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fenerbahçe’de Ersun Yanal’ın yerine İsmail Kartal

11 Ağustos, 2014 | 12:43

ersun-yanal-yerine-ismail-kartal

Fenerbaheçede gözler,Ersun Yanal sonrası Aziz Yıldırım’ın kimi teknik direktör olarak getireceği üzerine yoğunlaştı.İbrenin 4 yıllık yardımcı antrenör olan İsmail Kartal üzerine yoğunlaşması sonrası başkan Yıldırım ve yönetim bu konuda hemfikir görüş belirtti.

Ersun Yanal’ın yerine kimin getireceği tartışılırken,gözler Daum döneminden beri yardımcı antrenör olarak görev yapan Fenerbahçe efsanesi İsmail Kartal’a çevrildi.

Futbolcular ve başkanın uyum sıkıntısı yaşanmaması,Fenerbahçe’yi çok iyi tanıması ve başarılarda emeği olduğu görüşünü bildirdiği İsmail Kartal’ın yeni teknik direktör olarak atanması an meselesi.

Fenerbahçe için elinden gelenin en iyisini yapabileceğini, külübü tanıdığını ve Aykut Kocaman’la beraber büyük işler yapıp külübe bir sistem oturtulduğunu belirten İsmail Kartal’ın bu görevi yapabileceği camia  tarafından belirtiliyor.

Önümüzdeki günlerde durumunun akıbetinin belli olması beklenen İsmail Kartal’ın, yeni teknik direktör olarak belirlenmesine neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Beşiktaş’ta Martin Linnes bitiyor

Arsenal-Beşiktaş Maç Turu İçin Tıklayınız

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aykut Kocaman, aziz, başkan, ersun yanal, ersun yanal istifa, fener, Fenerbahçe, ismail, ismail kartal, istifa, kartal, lucescu, mahmut uslu, Mustafa Denizli, şampiyonluk, Şike, şike süreci, Teknik Direktör, yardımcı antrenör, yıldırım,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları