Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fenerbahçe’nin yıldızı ve eşi Dubai tatilinde

12 Ocak, 2015 | 13:40

Fenerbahçe’nin milli yıldızı Caner Erkin ve eşi Asena Erkin, Süper Ligin devre arası tatilini Dubai turu yaparak geçiriyor.

CumCuma’nın haberine göre; Alışveriş, safari, muhteşem manzaralar ve dünyanın en yüksek gökdeleni Burj Khalifa. Dubai denilince akla ilk bunlar gelir. Gerek Dubai Shopping Fest gerekse Burj Khalifa, ülkenin dünya çapında tanınmasının en büyük nedenleri.

Dubai, bunların yanında, son dönemde ünlü isimleri de sıkça ağırlamaya başladı. Buna son örnek, Fenerbahçe’nin yıldızı Caner Erkin ve eşi Asena Erkin. Çift, ligin devre arasına girmesiyle soluğu Dubai’de aldı. Yaklaşık bir hafta önce Dubai’ye giden Caner ve Asena, tatilleri sırasında bol bol denize girip güneşlendiler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Asena Erkin instagram, Burj Khalifa, caner erkin, Caner Erkin asena erkin, Caner Erkin dubai, Caner Erkin Fenerbahçe, Caner Erkin haberleri, Caner Erkin kimdir, Caner Erkin tatil, Caner Erkin transfer, Dubai, Dubai Haberleri, Dubai safari, Dubai Tatil, Dubai Turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları