Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fenerbahçe’nin eski hocası Luis Aragones hayatını kaybetti

01 Şubat, 2014 | 10:41

aragones-fenerbahce 2008-2009 sezonunda Fenerbahçe’yi çalıştıran İspanyol teknik adam Luis Aragones, hayatını kaybetti.

İspanya ile Avrupa Şampiyonası’nı kazanan, Atletico Madrid ve Fenerbahçe gibi büyük kulüplere hocalık yapan Luis Aragones, sabah saat 8 sularında yaşamını yitirdi.

Madrid’de CEMTRO kliniğinde vefat eden Aragones’in doktoru Radio National’a verdiği demeçte 75 yaşındaki teknik adamın hayatını kaybettğini söyledi.

Futbolculuk ve hocalık kariyerininin büyük bölümünü Atletico Madrid’de geçiren Aragones, İspanya ile EURO 2008′i kazandıktan sonra Fenerbahçe’nin başına geçmişti.

İspanya’da ”Bilgin” lakabıyla tanınan Aragones, Atletico Madrid, Barcelona, Real Betis, Sevilla, Valencia, Oviedo ve Mallorca’da görev yapmış, en son 2008-2009 sezonunda Fenerbahçe’yi çalıştırmıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atletico Madrid, Atletico Madrid Luis Aragones, İspanya Milli Takımı, Luis Aragones, Luis Aragones fenerbahçe, Luis Aragones haberleri, Luis Aragones hayatını kaybetti, Luis Aragones kimdir, Luis Aragones öldü,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Felipe
21 Temmuz, 2014

it was not a tactical desociin. Aragones feels that Rafal has too much influence on the other players. the current squad is very young and there are no clear leaders in the group except for Aragones himself, while if Rafal were there he could sway many of the younger players if he wanted to have things his way or if he wasn’t happy with how things are going. this is what caused their fallout in 2006.As for Del Bosque, well apparently Rafal believes he will call him because he said earlier that he thinks he can still play with the national team, I’d say if he keeps his good form then he’ll most likely (and hopefully) be back. I really wanted him to lift that trophy. +1Was this answer helpful?

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Temmuz 21st, 2014 at 14:47 Felipe mention something about this post....
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları