Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Femen, ZDF canlı yayınını bastı (Video)

13 Aralık, 2013 | 13:07

Femen / Lanz / 12.12.13 Yaptıkları eylemlerle ses getiren Ukraynalı kadın grubu Femen, bu kez de Alman ZDF kanalının canlı yayınını bastı.

ZDF kanalında yayımlanan Markus Lanz isimli programda 2022’de Dünya Kupası’na ev sahipliği yapacak Katar’da tesislerin inşasında çalıştırılan yabancı işçiler konuşulurken, 2 Femen üyesi stüdyoya baskın yaptı.

Göğüslerini kanlı futbol topuna benzer şekilde boyayan üyelerden birinin üstünde Almanca ‘Kan ve oyunlar’, diğerinin karnında da İngilizce ‘İnsan haklarıyla oynamayın’ yazıyordu.

İşte o anlar

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Femen, Femen canlı yayın bastı, Femen eylem, Femen grubu, Femen örgütü, Femen ZDF, Ukraynalı kadın grubu, Ukraynalı kadın grubu Femen, ZDF, ZDF Almanya, ZDF kanalı, ZDF kanalı Almanya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları