Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Felipe Melo Spartak Moskova yolunda

26 Temmuz, 2012 | 11:07

Galatasaray’la görüşmeleri durduran Melo için Rusya’nın Spartak Moskova Kulübü 8.5 milyon Euro teklif etti.

Galatasaray’ın iki gün önce vageçtiğini açıkladığı Felipe Melo’ya Ruslar talip oldu.Rusya’nın köklü kulübü Spartak Moskova Juventus kulübüne melo için tam 8.5 milyon Euro teklif etti. Juventus kulübü bu teklifi büyük bir memnuniyetle karşıladı ve olumlu cevap verdi ancak sorun yine Brezilya‘lı oyuncunun yıllık alacaklarında tıkandı. Bu yüzden Juventus kulübü Melo’nun menajerlik şirketini arayarak Brezilyalı’oyuncuyu kesinlikle düşünmediklerini ve Spartak Moskova’nın teklifine 48 saat içinde cevap vermesini istediler.

haberin ayrıntıları için http://www.nationalturk.com/ adresine bakınız

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Felipe Melo Haberleri, Felipe Melo Juventus, Felipe Melo Spartak Moskova, Felipe Melo Transfer, Felipe Melo Transfer GalatasarayFelipe Melo, Galatasaray, Galatasaray Haberleri, Galatasaray Transfer Felipe Melo, Galatasaray Transfer Haberleri, Galatasaray Transfer Melo, Juventus Galatasaray Melo, Melo Transfer Galatasaray, Melo Transfer Spartak Moskova, Spartak Moskova, Spartak Moskova Meloya 8.5 Milyon Euro Teklif, Spartak Moskova Rusya, Spartak Moskova Transfer, Spartak Moskova Transfer Felipe Melo, Unai Emery Spartak Moskova Melo,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları