Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

FC Barcelona promosyonunda son gün 18 Kasım

11 Kasım, 2011 | 15:47

Dünyaca ünlü tur operatörü World Travel Service (WTS) dünyada bir ilki gerçekleştirerek yaptığı dev promosyonu, gelen yoğun talepler dolayısıyla 18 Kasım ‘a kadar uzattığını açıkladı.

WTS, 15 Kasım ‘a kadar geçerli olan promosyonu yoğun talepler doğrultusunda 18 Kasım ‘a kadar uzattı.

Ancak, WTS yetkilileri bu tarihten sonra kampanyanın uzatılmasının mümkün olmayacağını, gidecek olan taraftarların işlemlerini 18 Kasım ‘a kadar yaptırması gerektiğini belirtti.

WTS ve Barcelona Kulübü işbirliğinde düzenlenen bu büyük promosyonda, 18 Kasım ‘a kadar Real Madrid – Barcelona karşılaşmasına rezervasyon yaptıracak herkese 2 gece bedava otel konaklaması verilecek.

FIFA 2010 Dünya Kupası Resmi Tur Operatörü olan World Travel Service (WTS) spor organizasyonlarındaki deneyimi ile yılın her dönemi özellikle yurtdışındaki maçlara organizasyonlar düzenlemeye devam ediyor.

WTS, spor turları kapsamında 11 Aralık ‘ta gerçekleştirilecek olan Real Madrid – Barcelona maçı için yolcularına çok özel bir promosyon hazırladı.

18 Kasım ‘a kadar WTS ile irtibata geçerek maç biletini alan herkese, Madrid‘te 10-12 Aralık tarihleri arasında bedava otel konaklaması verilecek. Promosyon 4 ve 5 yıldızlı oteller için geçerli olmamakla birlikte yalnızca 3 yıldızlı oteller için geçerli olacak.

Kısa süre için geçerli olan bu büyük fırsatı siz de kaçırmak istemiyorsanız, 18 Kasım ‘a kadar wts@wts.com.tr adresine mail atabilir ya da 0212 237 90 60 nolu telefondan WTS ‘ye ulaşabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barcelona Kulübü, FC Barcelona, FC Barcelona promosyonu, FIFA 2010 Dünya Kupası, maç turları, Real Madrid Barcelona Maçı, Real Madrid Barcelona maçı promosyon, Real Madrid-Barcelona, World Travel Service, World Travel Service promosyon, WTS,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları