Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fazıl Say’dan Salzburg’da İki Muhteşem Konser

13 Ocak, 2017 | 12:42

Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say Avrupa Turnesi kapsamında Salzburg’da iki ayrı konser verecek.

Fazıl Say’dan Salzburg’da İki Muhteşem Konser

Ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say, Avrupa turnesine başlıyor. 13 Ocak Cuma Günü (Bugün) ilk konserini İspanya’nın Valladolid kentinde verecek olan Fazıl Say, Avrupa konserlerine Fransa ve Avusturya’da vereceği konserlerle devam edecek.

İspanya sonrası Avrupa’daki konser turuna Viyana’da devam edecek olan Fazıl Say’ın sonraki durağı Fransa olacak. Fransa’da üç ayrı konserle sevenleriyle buluşacak olan Say, daha sonra Salzburg’a geçecek.

Mozart’ın İzinde Salzburg

Fazıl Say, klasik müziğin dehası Mozart’ın doğduğu şehir Salzburg’da iki ayrı konserle sanatseverlerin karşısına çıkacak. İlk olarak 27 Ocak’ta Salzburg Stiftung Mozarteum’da sahne alacak Fazıl Say, burada solo performans sergileyecek.

Ünlü piyanist, Salzburg’daki ikinci konserinde yine Stiftung Mozarteum’da bu kez Camerata Orkestrası ile sahnede olacak. Bu muhteşem konserin tarihi ise 30 Ocak.

Biletler WTS’de

Etkinlik ve konser turları ile misafirlerinden tam not alan World Travel Service (WTS), Fazıl Say hayranlarını unutmadı. WTS, usta piyanistin konserleri için düzenlediği turlara Salzburg’u da ekleyerek bu muhteşem konserleri yerinde izleme fırsatı sunuyor. WTS, ayrıca Say’ın etkinlik takviminde yer alan tüm konserleri de programına eklemiş durumda.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fazıl Say, konser, Salzburg,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları