Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fazıl Say’dan Salzburg’da İki Muhteşem Konser

13 Ocak, 2017 | 12:42

Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say Avrupa Turnesi kapsamında Salzburg’da iki ayrı konser verecek.

Fazıl Say’dan Salzburg’da İki Muhteşem Konser

Ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say, Avrupa turnesine başlıyor. 13 Ocak Cuma Günü (Bugün) ilk konserini İspanya’nın Valladolid kentinde verecek olan Fazıl Say, Avrupa konserlerine Fransa ve Avusturya’da vereceği konserlerle devam edecek.

İspanya sonrası Avrupa’daki konser turuna Viyana’da devam edecek olan Fazıl Say’ın sonraki durağı Fransa olacak. Fransa’da üç ayrı konserle sevenleriyle buluşacak olan Say, daha sonra Salzburg’a geçecek.

Mozart’ın İzinde Salzburg

Fazıl Say, klasik müziğin dehası Mozart’ın doğduğu şehir Salzburg’da iki ayrı konserle sanatseverlerin karşısına çıkacak. İlk olarak 27 Ocak’ta Salzburg Stiftung Mozarteum’da sahne alacak Fazıl Say, burada solo performans sergileyecek.

Ünlü piyanist, Salzburg’daki ikinci konserinde yine Stiftung Mozarteum’da bu kez Camerata Orkestrası ile sahnede olacak. Bu muhteşem konserin tarihi ise 30 Ocak.

Biletler WTS’de

Etkinlik ve konser turları ile misafirlerinden tam not alan World Travel Service (WTS), Fazıl Say hayranlarını unutmadı. WTS, usta piyanistin konserleri için düzenlediği turlara Salzburg’u da ekleyerek bu muhteşem konserleri yerinde izleme fırsatı sunuyor. WTS, ayrıca Say’ın etkinlik takviminde yer alan tüm konserleri de programına eklemiş durumda.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fazıl Say, konser, Salzburg,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları