Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fazıl Say Soçi Olimpiyatları’nda konser verecek

30 Ocak, 2014 | 16:41

fazil-say-soci-olimpiyatlari Soçi Olimpiyat Oyunları’nın kültür programı kapsamında düzenlenecek Sanat Kış Festivali’nde ünlü piyanist Fazıl Say da konser verecek.

Festivalin sanat direktörü Yuriy Başmet, Moskova’da yaptığı açıklamada “Soçi Olimpiyatları, dünyaya spordaki başarılarının yanında kültürünü de tanıtacak olan Rusya’nın bayramı olacak” şeklinde konuştu.

Festival programı çerçevesinde ünlü Kış Tiyarosu, Müzik Salonu ve Krasnaya Polyana’da bulunan Galaktika salonunda klasik müzik ve jazz konserleri verilecek.

SOCHI KIŞ OLİMPİYATLARI  TURU İÇİN TIKLAYIN

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say’ın da sahne alacağı programda, İtalyan soprano Barbara Fritolli, İngiliz tenor Ian Bostridge, Finlandiyalı piyanist ve koro şefi Olli Mustonen, Amerikalı jazz ustası Brian Lynch gibi isimler de bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fazıl Say, Fazıl Say konser, Fazıl Say konserleri, Fazıl Say piyano, Fazıl Say rusya, Fazıl Say soçi, Moskova, Moskova Rusya, Olimpiyat oyunları, Soçi, soçi olimpiyat oyunları, Soçi Olimpiyat Oyunları Rusya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları