Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fazıl Say Soçi Olimpiyatları’nda konser verecek

30 Ocak, 2014 | 16:41

fazil-say-soci-olimpiyatlari Soçi Olimpiyat Oyunları’nın kültür programı kapsamında düzenlenecek Sanat Kış Festivali’nde ünlü piyanist Fazıl Say da konser verecek.

Festivalin sanat direktörü Yuriy Başmet, Moskova’da yaptığı açıklamada “Soçi Olimpiyatları, dünyaya spordaki başarılarının yanında kültürünü de tanıtacak olan Rusya’nın bayramı olacak” şeklinde konuştu.

Festival programı çerçevesinde ünlü Kış Tiyarosu, Müzik Salonu ve Krasnaya Polyana’da bulunan Galaktika salonunda klasik müzik ve jazz konserleri verilecek.

SOCHI KIŞ OLİMPİYATLARI  TURU İÇİN TIKLAYIN

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say’ın da sahne alacağı programda, İtalyan soprano Barbara Fritolli, İngiliz tenor Ian Bostridge, Finlandiyalı piyanist ve koro şefi Olli Mustonen, Amerikalı jazz ustası Brian Lynch gibi isimler de bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fazıl Say, Fazıl Say konser, Fazıl Say konserleri, Fazıl Say piyano, Fazıl Say rusya, Fazıl Say soçi, Moskova, Moskova Rusya, Olimpiyat oyunları, Soçi, soçi olimpiyat oyunları, Soçi Olimpiyat Oyunları Rusya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları