Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fazıl Say Soçi Olimpiyatları’nda konser verecek

30 Ocak, 2014 | 16:41

fazil-say-soci-olimpiyatlari Soçi Olimpiyat Oyunları’nın kültür programı kapsamında düzenlenecek Sanat Kış Festivali’nde ünlü piyanist Fazıl Say da konser verecek.

Festivalin sanat direktörü Yuriy Başmet, Moskova’da yaptığı açıklamada “Soçi Olimpiyatları, dünyaya spordaki başarılarının yanında kültürünü de tanıtacak olan Rusya’nın bayramı olacak” şeklinde konuştu.

Festival programı çerçevesinde ünlü Kış Tiyarosu, Müzik Salonu ve Krasnaya Polyana’da bulunan Galaktika salonunda klasik müzik ve jazz konserleri verilecek.

SOCHI KIŞ OLİMPİYATLARI  TURU İÇİN TIKLAYIN

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say’ın da sahne alacağı programda, İtalyan soprano Barbara Fritolli, İngiliz tenor Ian Bostridge, Finlandiyalı piyanist ve koro şefi Olli Mustonen, Amerikalı jazz ustası Brian Lynch gibi isimler de bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fazıl Say, Fazıl Say konser, Fazıl Say konserleri, Fazıl Say piyano, Fazıl Say rusya, Fazıl Say soçi, Moskova, Moskova Rusya, Olimpiyat oyunları, Soçi, soçi olimpiyat oyunları, Soçi Olimpiyat Oyunları Rusya,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları