Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fazıl Say konserlerine Japonya turu ile devam ediyor

05 Ekim, 2016 | 07:29

Fazıl Say konserlerine Japonya turu ile devam ediyor

Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say, konserlerine Japonya turu ile devam ediyor.

Dünya çapında verdiği konserle adından sıkça söz ettiren Fazıl Say, sanatseverlerin ilgiyle takip ettiği bir çok festivalde boy göstermeye devam ediyor.

Ekim ayında konserlerine ara vermeden devam edecek olan Fazıl Say, Kasım’da ise Japonya’nın en önemli müzik festivallerinden birinde sahne alacak.

Fazıl Say konserlerine Japonya turu ile devam ediyor

Usta piyanist 14-27 Kasım tarihlerinde Japonya’nın başkenti Tokyo’da düzenlenecek Kawasaki Jazz Festivali kapsamında Japon hayranlarının karşısına çıkacak. Tokyo Kioi Hall’de düzenlenecek konserde Say’a Osaka Century Orchestra eşlik edecek.

Japonya Fazıl Say’ı sevdi

Verdiği her konser sonrası hayran kitlesi artan Fazıl Say, Japonya’da bir hayli seviliyor. Geçtiğimiz yıl Ekim ayında Japonya’da 8 ayrı konser veren Say, konserleri sonrası dakikalarca ayakta alkışlanmıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fazıl Say, Fazıl Say Japonya, Fazıl Say japonya turu, Fazıl Say konserleri, Fazıl Say tokyo, Kawasaki Jazz Festival, Tokyo Kioi Hall,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları