Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fazıl Say Japonya turnesine hazırlanıyor

15 Temmuz, 2014 | 17:58

Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say, Japonya turnesine hazırlanıyor. Say, Japonya’da vereceği konser için hazırlanan afişi, twitter hesabından takipçileri ile paylaştı.

Konserleri tüm hızıyla devam eden dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say, Japonya yolcusu…

İstanbul Senfonisi ile 11-12 Ekim tarihleri arasında Japonya’da sahne alacak olan Fazıl Say, turne haberine twitter hesabından paylaştığı fotoğrafla duyurdu. Say, fotoğrafı “Güzel afiş” notuyla paylaştı.

Tüm Güzelliğiyle Japonya Video

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fazıl Say, Fazıl Say haberleri, Fazıl Say Japonya, Fazıl Say japonya konser, Fazıl Say konser takvimi, Fazıl Say konserleri, Fazıl Say turne, İstanbul Senfonisi, İstanbul Senfonisi japonya, Japonya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları