Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fazıl Say ilk kez BKM’de

16 Nisan, 2014 | 11:14

Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say, 21 Nisan akşamı BKM Sahnesi’nde klasik müzik bestecilerinden eserler seslendireceği resital ile dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Eserleri, Schott of Mainz tarafından tüm dünyaya dağıtılan Fazıl Say, klasik müzik eserlerinden seçtiği eserlerle BKM Sahnesi’nde konser verecek.

1997 yılında Kara Toprak adlı eseriyle uluslararası arenada dikkat çeken Say, Patricia Kopatchinskaja tarafından seslendirilen “Harem’de 1001 Gece adlı Keman Konçertosu dahil olmak üzere tüm eserleri ve verdiği konserlerle dünyanın merakla izlediği sanatçılardan biri oldu.

Ünlü piyanist ile ilgili dünyanın en prestijli yayınlarından Le Figaro, “O, sadece dahi bir piyanist değil; şüphesiz kendisi 21. yüzyılın en büyük sanatçılarından birisi olacak” yorumunu yaptı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fazıl Say, Fazıl Say BKM, Fazıl Say BKM biet, Fazıl Say BKM Sahnesi, Fazıl Say eserleri, Fazıl Say haberleri, Fazıl Say konser bileti, Fazıl Say konser tarihleri, Fazıl Say konserleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları