Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fazıl Say ilk kez BKM’de

16 Nisan, 2014 | 11:14

Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say, 21 Nisan akşamı BKM Sahnesi’nde klasik müzik bestecilerinden eserler seslendireceği resital ile dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Eserleri, Schott of Mainz tarafından tüm dünyaya dağıtılan Fazıl Say, klasik müzik eserlerinden seçtiği eserlerle BKM Sahnesi’nde konser verecek.

1997 yılında Kara Toprak adlı eseriyle uluslararası arenada dikkat çeken Say, Patricia Kopatchinskaja tarafından seslendirilen “Harem’de 1001 Gece adlı Keman Konçertosu dahil olmak üzere tüm eserleri ve verdiği konserlerle dünyanın merakla izlediği sanatçılardan biri oldu.

Ünlü piyanist ile ilgili dünyanın en prestijli yayınlarından Le Figaro, “O, sadece dahi bir piyanist değil; şüphesiz kendisi 21. yüzyılın en büyük sanatçılarından birisi olacak” yorumunu yaptı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fazıl Say, Fazıl Say BKM, Fazıl Say BKM biet, Fazıl Say BKM Sahnesi, Fazıl Say eserleri, Fazıl Say haberleri, Fazıl Say konser bileti, Fazıl Say konser tarihleri, Fazıl Say konserleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları