Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fazıl Say, Gezi’yi Viyana’ya taşıyor

10 Mayıs, 2014 | 13:23

Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say, Gezi Parkı besteleri ile 30 Mayıs’ta Avusturya’nın başkenti Viyana’da konser verecek.

Ünlü piyanist Fazıl Say, Gezi Parkı Direnişi’nin de başlangıç tarihi olan 30 Mayıs’ta, Viyana Volkstheater’da “Gezi Konseri” adı altında sahne alacak.

Austurya’nı başkenti Viyana’da hayranları ile buluşacak olan Say, Gezi Direnişi için bestelediği ‘Gezi Parkı 1–İki piyano ve orkestra’ isimli konçertosunun yanı sıra, yeni bestesi ‘Gezi Parkı 2 –Piyano sonatı’na da yer verecek.

VİYANA TURLARI İÇİN TIKLAYIN

Ferhan – Ferzan Önder kardeşler, Martin Grubinger Percussive, Serenad Bağcan ve Württemberg Filarmoni Orkestrası da Fazıl Say’ı Viyana’da yalnız bırakmayacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fazıl Say, Fazıl Say 2014 konser, Fazıl Say avusturya, Fazıl Say besteleri, Fazıl Say gezi parkı, Fazıl Say haberleri, Fazıl Say kimdir, Fazıl Say konserleri, Fazıl Say Viyana, Ferzan Önder, Gezi Parkı, Gezi Parkı bestesi, Gezi Parkı direnişi, Gezi Parkı konseri, Gezi Parkı olayları, gezi parkı taksim, Martin Grubinger Percussive, Serenad Bağcan, Viyana, Viyana konser, Württemberg Filarmoni Orkestrası,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları