Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fazıl Say Avrupa Turnesi Öncesi İlk Konserine Çıkıyor

05 Ocak, 2017 | 12:40

Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say, Avrupa Turnesi öncesi ilk konserine İstanbul’da çıkıyor.

Fazıl Say Avrupa Turnesi Öncesi İlk Konserine Çıkıyor

Fazıl Say, Mozart eserleriyle İstanbul Kültür Üniversitesine (İKÜ) konuk oluyor. Konserlerine yeni yılda da ara vermeden devam eden ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say, 9 Ocak Pazartesi akşamı saat 19.00’da İKÜ Ataköy yerleşkesindeki Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi’nde olacak.

Fazıl Say, İKÜ sahnesinde, Aralık ayında ABD, Avrupa ve Japonya’da piyasaya çıkan, önümüzdeki aylarda da Türkiye’deki müzikseverlerle buluşacak “Mozart Sonatları” albümündeki eserleri seslendirecek.

Mozart & Fazıl adıyla düzenlenen bu konser Fazıl Say’ın albüm tanıtımı için Ocak’ta başlayacağı dünya turnesinin Avrupa ayağındaki ilk konseri olacak.

Usta sanatçının, İKÜ konseri sonrası Ocak ayı etkinlik takviminde sırasıyla İspanya, Avusturya, Fransa ve tekrar Avustruya’da vereceği 8 muhteşem konser yer alıyor.

Fazıl Say Yurt Dışı Konserlerindeki Yerinizi Hemen Ayırtın TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fazıl Say,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları