Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fazıl Say Avrupa turnesine başlıyor! İlk durak Mozart’ın doğduğu şehir Salzburg

27 Ocak, 2016 | 13:37

Fazıl Say Avrupa turnesine başlıyor! İlk durak Mozart'ın doğduğu şehir Salzburg Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say, Avrupa turnesine Mozart’ın doğduğu şehir Salzburg’dan başlıyor.

Fazıl Say, 15 gün sürecek Avrupa turnesi kapsamında Avusturya, Fransa, Almanya ve İspanya’da hayranlarıyla buluşacak.

Turne kapsamında 11 konser verecek Fazıl Say, ilk olarak Wolfgang Amadeus Mozart’ın doğduğu topraklarda Avusturya’nın Salzburg kentinde sahne alacak. “Mozart Woche” konseri için Salzburg’da olan Fazıl Say, Mozart’ın doğum günü dolayısıyla yapılan etkinliğe 10 yıldır katılıyor.

Fazıl Say, Avrupanın en önemli oda orkestralarından olan Camerata Salzburg ile yarın akşam Mozarteum konser salonunda sanatseverle buluşacak ardından Avrupa turnesine devam edecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fazıl Say, Fazıl Say avrupa turnesi, Fazıl Say konser turu, Fazıl Say konserleri, Fazıl Say Mozart, Fazıl Say Salzburg, Mozart, Salzburg, Salzburg avusturya, Wolfgang Amadeus Mozart,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları