Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Faik Melih Kaptanoğlu 3. kez başkan seçildi

28 Aralık, 2011 | 13:26

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı’nın Olağan Kurucular Kurulu Toplantısı, dün Alanya Ticaret ve Sanayi odasında gerçekleşti.

Genel Kurul’da güven tazeleyen eski başkan Faik Melih Kaptanoğlu tüm delegelerin oyunu alarak yeniden başkan seçildi. Kaptanoğlu, 2 yıl daha ALTAV başkanlık görevini üstlendi. Genel Kurul’da, yapılmış olan ve gelecekte yapılacak olan çalışmalar hakkında bir sunum sunan Kaptanoğlu 2011-2012 bütçesini ise yaklaşık 300 bin TL olarak açıkladı. Seçim sonrasında açıklama yapan Kaptanoğlu:” Hazırladığımız yönetim kurulu listesi olduğu gibi onaylandı. Yönetimimizin yedek ve denetleme kurullarına yeni arkadaşlar katıldı. Tabi ki bunlar prosedürdür. Çünkü ALTAV’ın her üyesi çalışmalarımızda ellerinden geleni yapıyorlar”, dedi.

Yeni Yönetim Kurulu ise İbrahim Sipahioğlu, Şükrü Cimrin, Mehmet Dahaoğlu, Mevlüt Dalabasmaz, Kerim Kılınç,ve Ali Batuhan Çelik’ten oluştu. Yedek Üyeliklere Mehmet Nedanlı, Murat Çeviker ve Cem Sak, Denetleme Kurulu üyeliklerine Hüseyin Gümrükçüler, Hayriye Kahya, Emine Zamanoğlu, İsmail Yıldız ve Levent Danışman seçildi. Altav Başkanı Faik Kaptanoğlu 2012 yılında 22 fuara katılanacağını ifade etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alanya, Alanya Haberleri, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası, Alanya Turizm Tanıtma Vakfı, Ali Batuhan Çelik, ALTAV, Faik Melih Kaptanoğlu, Faik Melih Kaptanoğlu başkan seçildi, İbrahim Sipahioğlu, Kerim Kılınç, Mehmet Dahaoğlu, Mevlüt Dalabasmaz, Şükrü Cimrin, Turizm Tanıtma Vakfı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları