Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Afrika tatiline devam ediyor

07 Mayıs, 2018 | 16:33

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Afrika tatiline devam ediyor

Magazin dünyasının ünlü çifti Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen’in Afrika tatili tüm hızıyla devam ediyor. İkili Afrika’nın popüler tatil beldesi Cape Town’daki tatillerinden bol bol foto paylaşarak, takipçilerine mutluluk pozları vermeye devam ediyor.

Ünlü oyuncu Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen’in Afrika tatili tüm hızıyla devam ediyor. Ünlü çift Afrika’nın popüler tatil beldesi Cape Town’daki tatillerinden bol bol foto paylaşarak, takipçilerine mutluluk pozlarına devem etmekteler.

fahriye-evcen-afrika

Evcen ve Özçivit Afrika tatiline devam ediyor

Bir süredir devam ettikleri Afrika tatilinden sosyal medyada bol bol fotoğraf paylaşan çift, Güney Afrika’nın ünlü şehri Cape Town’da denizin ve güneşin tadını sonuna kadar çıkarttıktan sonra oldukça renkli geçen tatillerine adrenalini de eklemeyi ihmal etmediler.

Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen’in ‘Cheetah Outreach’de çektirdiği fotoğraf son günlerin en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı.

afrika-burak-ozcivit-fahriye-evcen

Paylaşımları tepki çekti

Uyutulmuş bir çita ile fotoğraf çektiren Özçivit ve Evcen sosyal medyada çok konuşuldu. ünlü çiftin bazı takipçileri paylaşımı beğenirken, bazıları da tepkilerini dile getirdiler.

‘Siz resim çekileceksiniz diye zavallı hayvanı ne hale getirmişler’ diyen sosyal medya kullanıcıları Evcen ve Burak Özçivit’i eleştiri yağmuruna tuttular.

Fahriye - Evcen-afrika-

Paylaşımları sonrası tepkilere maruz kalan çiftten Fahriye Evcen çareyi fotoğrafı yoruma kapatmakta buldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aifrika tatili, Burak Özçivit, Cape Town, Cheetah Outreach, Fahriye Evcen,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları