Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Eyfel Kulesi kırmızı beyaza bürünecek

10 Eylül, 2009 | 11:35

eiffel tower night Fransa’da devam eden “Türkiye Mevsimi” etkinlikleri çerçevesinde Eyfel Kulesi’nin cephesi Türk bayrağının renkleriyle ışıklandırılacak.

6 Ekimde Paris’e gelecek Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e bir jest yapmak için hazırlanan Paris Belediyesi 5 Ekim ile 11 Ekim arasında kuleyi Türk bayrağının renkleriyle kırmızı ve beyaz olarak aydınlatacak.

“Türkiye Mevsimi” etkinlikleri kapsamında Fransa’da 9 ay süreyle, başta Paris olmak üzere 70’i aşkın kentte 400’ün üzerinde sanatsal ve kültürel faaliyetle Türkiye tanıtılıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Eyfel Kulesi, Fransa, Fransa Grignan, Fransa şarap turları, Fransa Turları, Grignan, Grignan Mektup Festivali, Her mevsim Paris, Paris, Paris Alışveriş, Paris Balayı, Paris Butikleri, Paris Eğlence, Paris gece, Paris geceleri, Paris Gezisi, Paris mekanları, Paris Otelleri, Paris Restaurantlar, Paris Tur, Paris Turları, Paris yemek kültürü, Şarap, Trocadero Meydanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları