Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Expo 2020’yi Dubai Kazandı

10 Mart, 2017 | 09:08

dubai eiffel kulesi expo 2020

Eiffel Kulesi Tescilli Expo 2020’yi kazanan Dubai Oldu.

Geçtiğimiz hafta Arap Emirliklerini sevindiren bir haber Fransa’nın Paris Kentinde Eiffel Kulesinin ışıklandırılmasıyla açıklandı ve onaylanmış oldu. Expo komisyonu Expo 2020 için adaylığı olan şehirlerden hangisini seçtiğini Eiffel kulesinin renklerini o şehrin bayrak renkleri ile renklendirerek tescil etti. Expo 2020 ‘ye ev sahipliği yapacak ve kazanan şehir ise Ortadoğu’nun lükse ve modern şehri Dubai oldu. Dubai, Expo 2020’ye ev sahipliği yapacağı duyuruldu.

Konu ile ilgili Dubai Expo komitesi başkanı Sheikh Ahmed açıklaması; ” Dubai’nin Expo 2020’ye seçilmesinden dolayı çok mutlu olduklarını ve emeği geçen herkese teşekkür ettiğini” belirtti. Aynı zamanda bu büyük organizasyonun, Dubai de olmadığı bu organizasyonun Ortadoğuyu, Arap Emirliklerini ve Asya’yı temsil edeceğini” ifade etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, Eiffel Kulesi, Expo2020,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları