Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Expedia Sanal Gerçeklik İle Turistlerin İlgisini Çekmeyi Hedefliyor

23 Haziran, 2017 | 20:26
Expedia Sanal Gerçeklik

Expedia Sanal Gerçeklik

Son dönemde “Sanal Gerçeklik” artık hayatımızın içinde olan teknolojik gelişmelerden biri oldu. Dünyanın en büyük turizm satış kanalı Expedia’da satışlarını arttırmak “Sanal Gerçekliği” kullanmayı hedefliyor.

Expedia “Sanal Gerçeklik” İle Turistlerin İlgisini Çekmeyi Ve Satışlarını Arttırmayı Hedefliyor

“Sanal Gerçeklik” olgusunun ilerleyen dönemde daha fazla kullanılacağını düşünen Expedia Global Ortak Sorumlusu Christopher Michau, ” Expedia’nın sanal gerçeklik üzerine çalışmalarımız bulunmaktadır. Bu konuda bir kaç otel ile ortak çalışmaktayız.” diye belirtti.

Ayrıca Michau, “Expedia olarak amacımız, Sanal Gerçeklik ile müşterilere seçmek istediği oteli önceden bilgi sahibi olması tanıtıcı sunumlar yapmak. Bu sayede müşteriler otel tercihlerinde resimlerden çok otelin içindeymiş gibi, oda’dan restoranına her bölümünü deneyimlemiş olacaklar.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Christopher Michau, Expedia, Sanal Gerçeklik,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları