Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Expedia Sanal Gerçeklik İle Turistlerin İlgisini Çekmeyi Hedefliyor

23 Haziran, 2017 | 20:26
Expedia Sanal Gerçeklik

Expedia Sanal Gerçeklik

Son dönemde “Sanal Gerçeklik” artık hayatımızın içinde olan teknolojik gelişmelerden biri oldu. Dünyanın en büyük turizm satış kanalı Expedia’da satışlarını arttırmak “Sanal Gerçekliği” kullanmayı hedefliyor.

Expedia “Sanal Gerçeklik” İle Turistlerin İlgisini Çekmeyi Ve Satışlarını Arttırmayı Hedefliyor

“Sanal Gerçeklik” olgusunun ilerleyen dönemde daha fazla kullanılacağını düşünen Expedia Global Ortak Sorumlusu Christopher Michau, ” Expedia’nın sanal gerçeklik üzerine çalışmalarımız bulunmaktadır. Bu konuda bir kaç otel ile ortak çalışmaktayız.” diye belirtti.

Ayrıca Michau, “Expedia olarak amacımız, Sanal Gerçeklik ile müşterilere seçmek istediği oteli önceden bilgi sahibi olması tanıtıcı sunumlar yapmak. Bu sayede müşteriler otel tercihlerinde resimlerden çok otelin içindeymiş gibi, oda’dan restoranına her bölümünü deneyimlemiş olacaklar.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Christopher Michau, Expedia, Sanal Gerçeklik,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları