Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Evren Kutlay, Zorlu Center Drama Sahnesi’nde

10 Aralık, 2013 | 10:00

evren-kutlay-zorlu-center Başarılı piyano sanatçısı Evren Kutlay, 17 Aralık’ta Zorlu Center Drama Sahnesi’nde hyaranları ile buluşmaya hazırlanıyor.

Yetenekli ve başarılı bir piyanist olmanın yanısıra müzikolog olarak da önemli çalışmalara imza atan Evren Kutlay, quartet eşliğinde Osmanlı döneminin çok sesli seçme eserlerini piyanosuyla yorumlayacak.

NationalTürk‘ün haberine göre, Amerika’daki eğitimi sırasında katıldığı GMTA piyano yarışmasında “Award of Excellence” ödülüne layık görülen başarılı piyanist, Amerika çapında faaliyet gösteren MTNA (Music Teachers National Association) kurumunun “Star of the Year” ödülüne layık görülen tek yabancı oldu.

Birçok mekanda çeşitli solo, dört el piyano ve oda müziği eserleri seslendiren Evren Kutlay, prestijli WPPC Uluslararası piyano yarışmasına jüri üyesi olarak davet edildi.

Düzenli verdiği solo ve oda müziği konserlerinin yanı sıra halen Yıldız Teknik Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapan Kutlay’ın yayınlanmış “Osmanlı’nın Avrupalı Müzisyenleri” başlıklı kitabı ve “Dersaadet’te Avrupa Müziği” başlıklı CD kaydı bulunuyor.

Müzikle tarihi bir arada harmanlayan performansı ile Evren Kutlay, sanatseverleri tarihi bir müzik ziyafetine davet ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Drama Sahnesi, Evren Kutlay, Evren Kutlay Zorlu Center, GMTA piyano yarışması, Osmanlı'nın Avrupalı Müzisyenleri, Piyanist Evren Kutlay, Yıldız Teknik Üniversitesi, Zorlu Center, Zorlu Center Drama Sahnesi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları