Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Evren Kutlay konserlerine devam ediyor

24 Ekim, 2014 | 17:19

Geçtiğimiz günlerde Almanya’nın Mannheim şehrinde hayranları ile buluşan ünlü piyanist Evren Kutlay, konserlerine kasım ayında da devam ediyor.

Yunus Emre Enstitüsü Köln Müdürlüğü’nün davetiyle 17 Ekim’de Almanya’nın Mannheim şehrindeki ünlü konser salonu Stamitzsaal’de “Dersaadet’te Avrupa Müziği” başlıklı bir konser veren sanatçı, Kasım ayında yine hayranlarının karşısına çıkacak.

23. Mannheim Türk Film Festivali ve Türk Sinemasının 100. Yılı dolayısıyla gerçekleşen konserde Kutlay’a, Mannheim National Tiyatro’su sanatçılarından olan Akademie Quartet Mannheim dörtlüsü de eşlik etti.

Ünlü sanatçı konserlerine Kasım ayında da devam edecek!

Piyanist-müzikolog Evren Kutlay, 5 Kasım’da Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Uluslararası Sanat Sempozyumu kapsamında Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde Sesler Hazinesi Orkestrası’yla, 8 Kasım da ise Uluslararası Antalya Piyano Festivali kapsamında “Osmanlı’da Piyano Müziği” isimli konseri ile hayranlarının karşısına çıkacak.

Antalya’daki konserde sanatçıya İnce Saz’ın yanı sıra geçtiğimiz yıl Zorlu Center’daki konserinde birlikte sahne aldığı Devlet Opera Balesi Sanatçıları kuartet üyeleri Ceren Gürkan (keman), Gizem Korkmaz (keman), Kahraman Şeref (viyola) ve Burak Ayrancı (çello) eşlik edecekler.

Kutlay yine Antalya Piyano Festivali kapsamında 9 Kasm’da bir panelde düzenleyecek ardından da 10 Kasim’da Akdeniz Üniversitesi’nde bir söyleşiye katılacak.

17 Kasım’da Caddebostan Kültür Merkezi’nde sahne alacak sanatçıya Sesler Hazinesi Orkestrası eşlik edecek. Kutlay’ın Sesler Hazinesi’yle olan konserlerde, “Osmanlı İmparatorluğu’nda Batı Müziği” projesi ile Opera sanatçısı Niyazi Ölmez’in “Sesler Hazinesi” projesiyle bir araya gelecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akademie Quartet Mannheim, Almanya, Almanya film festivali, Caddebostan Kültür Merkezi, Evren Kutlay, Evren Kutlay almanya, Evren Kutlay haberleri, Evren Kutlay kimdir, Evren Kutlay Konser, Evren Kutlay konser programı, Evren Kutlay konserleri, Mannheim National Tiyatro, Mannheim şehri, Zorlu Center, Zorlu Center konser,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları