Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Evren Kutlay konserlerine devam ediyor

24 Ekim, 2014 | 17:19

Geçtiğimiz günlerde Almanya’nın Mannheim şehrinde hayranları ile buluşan ünlü piyanist Evren Kutlay, konserlerine kasım ayında da devam ediyor.

Yunus Emre Enstitüsü Köln Müdürlüğü’nün davetiyle 17 Ekim’de Almanya’nın Mannheim şehrindeki ünlü konser salonu Stamitzsaal’de “Dersaadet’te Avrupa Müziği” başlıklı bir konser veren sanatçı, Kasım ayında yine hayranlarının karşısına çıkacak.

23. Mannheim Türk Film Festivali ve Türk Sinemasının 100. Yılı dolayısıyla gerçekleşen konserde Kutlay’a, Mannheim National Tiyatro’su sanatçılarından olan Akademie Quartet Mannheim dörtlüsü de eşlik etti.

Ünlü sanatçı konserlerine Kasım ayında da devam edecek!

Piyanist-müzikolog Evren Kutlay, 5 Kasım’da Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Uluslararası Sanat Sempozyumu kapsamında Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde Sesler Hazinesi Orkestrası’yla, 8 Kasım da ise Uluslararası Antalya Piyano Festivali kapsamında “Osmanlı’da Piyano Müziği” isimli konseri ile hayranlarının karşısına çıkacak.

Antalya’daki konserde sanatçıya İnce Saz’ın yanı sıra geçtiğimiz yıl Zorlu Center’daki konserinde birlikte sahne aldığı Devlet Opera Balesi Sanatçıları kuartet üyeleri Ceren Gürkan (keman), Gizem Korkmaz (keman), Kahraman Şeref (viyola) ve Burak Ayrancı (çello) eşlik edecekler.

Kutlay yine Antalya Piyano Festivali kapsamında 9 Kasm’da bir panelde düzenleyecek ardından da 10 Kasim’da Akdeniz Üniversitesi’nde bir söyleşiye katılacak.

17 Kasım’da Caddebostan Kültür Merkezi’nde sahne alacak sanatçıya Sesler Hazinesi Orkestrası eşlik edecek. Kutlay’ın Sesler Hazinesi’yle olan konserlerde, “Osmanlı İmparatorluğu’nda Batı Müziği” projesi ile Opera sanatçısı Niyazi Ölmez’in “Sesler Hazinesi” projesiyle bir araya gelecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akademie Quartet Mannheim, Almanya, Almanya film festivali, Caddebostan Kültür Merkezi, Evren Kutlay, Evren Kutlay almanya, Evren Kutlay haberleri, Evren Kutlay kimdir, Evren Kutlay Konser, Evren Kutlay konser programı, Evren Kutlay konserleri, Mannheim National Tiyatro, Mannheim şehri, Zorlu Center, Zorlu Center konser,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları