Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Evren Kutlay Dolmabahçe Sanat Galerisi konseri ertelendi

19 Mart, 2012 | 15:18

Dr. Evren Kutlay’ın bu akşam Dolmabahçe Sarayı’nda vereceği konser Afganistan’ da şehit düşen 12 askerimizden dolayı ileri bir tarihe ertelendi.

Dolmabahçe Sanat Galerisi’nde bugün saat 18:00 de sanatseverlerle bulusacak olan Evren Kutlay’ ın konseri TBMM tarafından yapılan açıklama ile ileri bir tarihe ertelendi.

TBMM, Afganistan’ da yaşanan şehit olaylarından dolayı yurt genelindeki tüm konser organizasyonlarını iptal etti. Bu sebeple Dr. Evren Kutlay’ın bugün Dolmabahçe Sarayı’nda vereceği konser de ileri bir tarihe ertelendi.

Evren Kutlay’ ın Dolmabahçe Sarayı’nda vereceği konserin yeni tarihi ilerleyen günlerde bildirilecektir.

Kaynak : Nationalturk.com

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dr. Evren Kutlay, Dr. Evren Kutlay Dolmabahçe, Dr. Evren Kutlay Dolmabahçe Saray, Dr. Evren Kutlay Konseri, Dr. Evren Kutlay Konseri Ertelendi, Evren Kutlay, Evren Kutlay Dolmabahçe Konseri Ertelendi, Evren Kutlay Konser, Evren Kutlay Konser İptal, Evren Kutlay Konseri Ertelendi, Evren Kutlay Konseri İptal,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları