Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Evren Kutlay’ dan Amerika’ da “Osmanlı’da Batı Müziği”

28 Ekim, 2013 | 18:25

Piyanist-müzikolog Evren Kutlay Kasım ayının ilk haftası “Osmanlı’da Batı Müziği” temalı bir dizi konferans-konser vermek üzere Amerika’ya davet edildi.

NationalTurk.com ‘ un haberine göre Piyanist Evren Kutlay Amerika’ da Osmanlı Batı Müziği konferansı ve konserleri için Amerika Teksas’ a davet edildi.

Fort Bend County Belediyesi, Raindrop Foundation ve Star Learning Kuruluşları’nın sponsor olduğu Teksas eyaletinin önde gelen Sanat Merkezlerindeki resitallerinin yanı sıra bölgenin güçlü Müzik Fakülteleriyle ve müzikoloji bölümleriyle tanınan University of Texas, University of Houston ve Rice University’de Konferans-Resital’ler verecek.

Evren Kutlay’ ın Amerika programın detayları şöyle:

4 Kasım 2013 Lakeview Auditorium
5 Kasım 2013 University of Texas at Austin
6 Kasım 2013 University of Houston Downtown
7 Kasım 2013 Rice University
8 Kasım 2013 Raindrop Foundation
9 Kasım 2013 Grand Legacy Studio

Dr. Evren Kutlay Kimdir?

İstanbul Koç Üniversitesi’ nde öğretim görevlisi olarak çalışmakta olan Dr. Evren Kutlay, MBA ve MM programlarını University of West Georgia’da, doktora programını İstanbul Üniversitesi Müzikoloji bölümünde verdi. Kutlay, “Dersaadette Avrupa Müziği” adlı bir kitap ve aynı adlı bir müzik albümü sahibi. Ayrıca solo ve çiftli piyano performansları ile Türkiye ve ABD’de pek çok üniversitede konserler vermiştir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dersaadette Avrupa Müziği, Dr. Evren Kutlay, Dr. Evren Kutlay Kimdir?, Dr. Evren Kutlay Konseri, Evren Kutlay, Evren Kutlay Amerika, Evren Kutlay Amerika Konseri, Evren Kutlay Teksas, Piyanist Evren Kutlay, Rice University, University of Houston, University of Texas,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları