Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Evren Kutlay’ dan Amerika’ da “Osmanlı’da Batı Müziği”

28 Ekim, 2013 | 18:25

Piyanist-müzikolog Evren Kutlay Kasım ayının ilk haftası “Osmanlı’da Batı Müziği” temalı bir dizi konferans-konser vermek üzere Amerika’ya davet edildi.

NationalTurk.com ‘ un haberine göre Piyanist Evren Kutlay Amerika’ da Osmanlı Batı Müziği konferansı ve konserleri için Amerika Teksas’ a davet edildi.

Fort Bend County Belediyesi, Raindrop Foundation ve Star Learning Kuruluşları’nın sponsor olduğu Teksas eyaletinin önde gelen Sanat Merkezlerindeki resitallerinin yanı sıra bölgenin güçlü Müzik Fakülteleriyle ve müzikoloji bölümleriyle tanınan University of Texas, University of Houston ve Rice University’de Konferans-Resital’ler verecek.

Evren Kutlay’ ın Amerika programın detayları şöyle:

4 Kasım 2013 Lakeview Auditorium
5 Kasım 2013 University of Texas at Austin
6 Kasım 2013 University of Houston Downtown
7 Kasım 2013 Rice University
8 Kasım 2013 Raindrop Foundation
9 Kasım 2013 Grand Legacy Studio

Dr. Evren Kutlay Kimdir?

İstanbul Koç Üniversitesi’ nde öğretim görevlisi olarak çalışmakta olan Dr. Evren Kutlay, MBA ve MM programlarını University of West Georgia’da, doktora programını İstanbul Üniversitesi Müzikoloji bölümünde verdi. Kutlay, “Dersaadette Avrupa Müziği” adlı bir kitap ve aynı adlı bir müzik albümü sahibi. Ayrıca solo ve çiftli piyano performansları ile Türkiye ve ABD’de pek çok üniversitede konserler vermiştir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dersaadette Avrupa Müziği, Dr. Evren Kutlay, Dr. Evren Kutlay Kimdir?, Dr. Evren Kutlay Konseri, Evren Kutlay, Evren Kutlay Amerika, Evren Kutlay Amerika Konseri, Evren Kutlay Teksas, Piyanist Evren Kutlay, Rice University, University of Houston, University of Texas,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları