Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Evlilik fuarı, gelinlik fuarı, moda fuarı hepsi Torino’da

23 Haziran, 2011 | 19:00

Evlilik fuarı, gelinlik fuarı, moda fuarı hepsi Torino’da

İtalya ‘ın kuzey batısında bulunan Torino şehri, 18-20 Kasım 2011 tarihleri arasında Ideasposa fuarına ev sahipliği yapıyor. Evlilik arifesindeki çiftlere adanmış olan fuar gelin ve damat kıyafetlerinden düğün salonu düzenine catering hizmetlerinden, fotoğrafçılara kadar sektördeki bir yeniliği gözler önüne seriyor.

Evlilik fuarı, gelinlik fuarı ve moda fuarını kapsayan Ideasposa fuarı, bir düğün organizayonunda yapılması gereken her detaya kapsamlı bir bakış atmanızı sağlayor.

İtalya’nın Torino şehrinde bulunan ve 70.000 metrekare alana sahip olan Lingotto Fuar merkezinde düzenlenecek evlilik, gelinlik ve moda fuarı dünyanın her yerinden ziyaretçilerini bekliyor.

Tur şirketlerinden Evlilik fuarı, gelinlik fuarı, moda fuarı paketleri…

Bu büyük fuar organizasyonuna tur şirketleri tarafından yapılan programlar da bulunuyor. Tur şirketlerinden alınan bilgiye göre Türkiye ‘den yurtdışındaki fuarlara katılım son yıllarda önemli ölçüde arttı. Özellikle Avrupa ve Asya başta olmak üzere yurtdışındaki fuarlara Türkiye ‘den büyük bir ilgi olduğunu belirtiyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Evlilik fuarı, Fuar, gelinlik fuarı, gelinlik modelleri, Ideasposa, Ideasposa fuarı, Ideasposa fuarı 2011, moda fuarı, Torino evlilik fuarı, Torino fuar, Torino gelinlik fuarı, Torino İtalya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları