Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

‘EVET’ Çıktı “Turizmdebusabah.com” Faaliyetlerini Durdurma Kararı Aldı

25 Nisan, 2017 | 09:59
TurizmdeBuSabah

TurizmdeBuSabah

Sektörün Önde Gelen Online Haber Sitesi “turizmdebusabah.com” Faaliyetlerini Durdurma Kararını Açıkladı; ” EVETse  Bu Ortamda Bize Müsaade, Turizm Haberciliğimize Ara Veriyoruz.” Denildi.

Boyut yayıncılık, dijital yayıncılığa 1996 yılına başlamıştır. TÜRSAB ve TÜROB ile geliştirdiği  Hotel & Travel Guide işbirlikleri ile kurulan “turizmdebusabah.com” yayınlamaya başlanıldı. Türkiye’nin önde gelen turizm haber platformlarından biri olmuş ve Türkiye’de az sayıda olan turizm haberlerini yayınlayan gazetelerdendir.

Bülent Özükan; ” Evetse Bu Ortamda Bize Müsaade, Turizm Haberciliğimize Ara Veriyoruz.”

Bülent Özükan açıklamasında; ” Turizm demokrasi ile gelişir. Turizm Bakanımızın, “Türkiye artık deniz,kum,güneş turizmi satmayacağına” ilişkin açıklamasını okuduk. Bakan ayrıca önümüzdeki yılların turizmde çok daha iyi olacağını belirtmiş ve müjdelemişti. Yapımı tamamlanmamış bir çok otel yatırımı kabus gibi… Eski yıllardaki müşterilerini bekleyen yüzlerce tesis mevcut. Turizmin tüm aktörleri, bugünlerde adeta kendi cenaze törenlerine hazırlık yapıyor. Evetse, bu ortamda bize müsaade, turizm haberciliğimize ara veriyoruz.” dedi. Bülent Özükan, ayrıca bu zamana kadar destek veren herkese teşekkür etti.

Türkiye’nin Yükselen Turizm Haber Platformu “TurizmTatilSeyahat.com”

Türkiye’de “turizmdebusabah.com” gibi turizm haber platformu olan”turizmtatiseyahat.com” son dönemlerde yayıncılık hayatında yurt dışı ve yurt içinde yer alan turizm haberleri okurlarına en hızlı ve birinci ağızdan ulaştırmayı amaçlamış turizm haber platformudur. Durum ne olursa olsun, doğru, önemli, hızlı haberciliği turizm sektöründe yapan ender bir haber platformu olarak faaliyetlerimize devam etmeye çalışıyoruz. Amacımız, turizm de haberciliği, tanıtımı öne çıkartmaktır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
EVET, turizmdebusabah.com, turizmtatilseyahat.com,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları