Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Evet boşandık,artık soru sormayın!

18 Ağustos, 2014 | 11:23

okan-bayülgen-şirin-ediger-bosandi-istanbul-velayet-boşanma-anneye-verildi-kime-verildi

Okan Bayülgen ve Şirin Ediger ayrıldıklarını açıkladılar.2 ay önce Okan Bayülgen tarafından yalanlanan ayrılık haberleri,Şirin Ediger’in doğrulamasıyla açığa çıktı.

6 yıl önce 2008’in son günün de evlenen Okan Bayülgen ve Şirin Ediger çifti ayrıldıklarını açıkladı.Okan Bayülgen’in Haziran ayında çıkan haberlere kızıp,”Yazacak başka birşey bulamadıkları için uğraşıyorlar” demesinden sonra,boşanma haberleri yalanlanmış,mutlu çiftin evliliğinin devam ettiği açıklanmıştı.

Fakat Okan Bayülgenin iki hafta önce Temer Hartevioğlu’dan boşanan Sevil Atasoy’un kızı Selin Atasoy ile başbaşa dolunaya karşı yemek yiyip gündeme gelmişti.

Şirin Ediger’in Bodrum’da kendisine yöneltilen sorulardan sonra,”Evet,bu iş bitti,artık boşandık” dediği öğrenildi.Keza çiftin Adalar Adliyesinde karşılıklı anlaşmaya giderek ayrıldığı bildirildi.

Kızları İstanbul’un velayeti anneye verildi

Okan Bayülgen-Şirin Ediger çiftinin İstanbul adında bir kızları bulunuyor.Boşandıktan sonra kızının velayeti ise anne Şirin Ediger’e verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
adalar adliyesi, Bodrum, boşanma, İstanbul, okan bayülgen, okan bayülgen boşandı, okan bayülgen boşandı mı?okan bayülgen boşanma?şirin ediger boşanma?, okan şirin, selin atasoy, sevil atasoy, şirin ediger, şirin ediger boşandı, şirin okan, temer hartevioğlu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları