Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Eva Longoria İspanya Marbella tatilinde

08 Temmuz, 2015 | 12:59

Eva Longoria İspanya Marbella Umutsuz Ev Kadınları dizisiyle hafızlara yer edinen Eva Longoria, İspanya en önemli turizm tatil seyahat noktalarından biri olan Marbella da

Eva Longoria İspanya Marbella tatili

The Desperate Housewives (Umutsuz Ev Kadınları) dizisinin efsane ismi Eva Longoria İspanya tatili sırasında görüntülendi. İspanya tatili için Marbella yı tercih eden güzel oyuncu, günlerini İspanya sahillerinin ve denizinin tadını çıkararak geçiriyor.

Sevgiliyle İspanya tatili

40 yaşındaki Eva Longoria, İspanya tatili ne sevgilisiyle birlikte çıktı. Birbirinden güzel sahillere ev sahipliği yapan İspanya nın turizm cenneti Marbella da sevgilisiyle birlikte keyif yapan Eva Longoria, romantik bir tatil geçiriyor. Marbella nın altın sarısı plajlarında bolca denize girip güneşlenen çiftin bir hayli neşeli olduğu gözlerden kaçmadı.

Marbella, güneş gözlüğü ve Eva Longoria

Öte yandan fit görüntüsü ile büyük beğeni toplayan Eva Longoria, tatil seyahat sırasında Marbella ve güneş gözlüğü alışkanlığından vazgeçemiyor. Daha önce de pek çok kez İspanya tatili için Marbella ya gelen seksi oyuncu, denize girerken bile çıkarmadığı güneş gözlükleriyle yine gündemde ( Turizm Tatil Seyahat).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Eva Longoria, Eva Longoria bikini, Eva Longoria ispanya, Eva Longoria marbella, İspanya Tatili, Marbella, Marbella İspanya, Marbella Turu, Umutsuz Ev kadınları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları