Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Eurostar Hotels Sayesinde, “Centro De Botin” Müzede Bir Gece Konaklama İmkanı

17 Temmuz, 2017 | 08:59

Centro Botin de Santander

İspanya‘nın önde gelen zincir otel grubu Eurostar, Centro de Botin ile farklı bir hizmete imza atarak, farklılık isteyen turistlere bir gece müzede konaklama hizmeti veriyor.

Eurostar Hotels Sayesinde, “Centro De Botin” Müzede Bir Gece Konaklama İmkanı

İspanya’nın Santander kentinde yer alan ve Belçika kökenli Carsten Höller Alman sanatçının eserleri ile çevrili, sanat merkezi “Centro de Botin”de bir gece konaklama imkanı Eurostar Hotels ile sunuluyor. Bu sıra dışı uygulamayla, Eurostar Hotels’i tercih eden misafirlere farklı bir deneyim yaşamaları için imkan sunuyor.

Centro Botin Elevator Bed

Müzede, konaklamak isteyen müşteriler, 3,5 metre yükselikte asansör yatakta uyuma imkanına sahip olacak. Yatağın bulunduğu yerden muhteşem Santander körfez manzarası da konaklayanları bekliyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Centro De Botin, Eurostar Hotels, İspanya,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları