Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Eurostar Hotels Sayesinde, “Centro De Botin” Müzede Bir Gece Konaklama İmkanı

17 Temmuz, 2017 | 08:59

Centro Botin de Santander

İspanya‘nın önde gelen zincir otel grubu Eurostar, Centro de Botin ile farklı bir hizmete imza atarak, farklılık isteyen turistlere bir gece müzede konaklama hizmeti veriyor.

Eurostar Hotels Sayesinde, “Centro De Botin” Müzede Bir Gece Konaklama İmkanı

İspanya’nın Santander kentinde yer alan ve Belçika kökenli Carsten Höller Alman sanatçının eserleri ile çevrili, sanat merkezi “Centro de Botin”de bir gece konaklama imkanı Eurostar Hotels ile sunuluyor. Bu sıra dışı uygulamayla, Eurostar Hotels’i tercih eden misafirlere farklı bir deneyim yaşamaları için imkan sunuyor.

Centro Botin Elevator Bed

Müzede, konaklamak isteyen müşteriler, 3,5 metre yükselikte asansör yatakta uyuma imkanına sahip olacak. Yatağın bulunduğu yerden muhteşem Santander körfez manzarası da konaklayanları bekliyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Centro De Botin, Eurostar Hotels, İspanya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları