Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Etkili zayıflama yöntemi: Biber Hapı

08 Nisan, 2010 | 17:58

Biber Hapı kullanıcıları son aylarda bir hayli arttı.

Meksika bölgesinde yetişmekte olan ve bölge halkı tarafından uzun yıllardır kullanılan biber hapı hızla dünyaya yayılmaya başladı.

Tamamen bitkisel bir zayıflama ürünü olan Pepper Time “Biber Hapı” Avrupa’da zayıflama ürünleri listesinde en üst sıralarda yer alıyor.

Biber Hapı, özellikle az hareket eden zor zayıflayan bölgelerde kullanılıyor. Karın, bel,sarkık kol altları, basen bölgelerindeki yağların erimesinde oldukça etkili olduğu görülen Biber Hapı; kişilere gün içinde tokluk hissi vererek yeme isteğini gideriyor.

Yağ yakmaya yardımcı olan Biber Hapı sayesinde vücudunuzdaki toksinlerden de arınıyorsunuz. Biber Hapında önerilen kullanım şekli ise her sabah kahvaltıdan önce 1 kapsül bol su ile alınması. Uzmanlara göre gün içinde de bol su tüketilmeli.

Etkili bir zayıflama yöntemi olarak bilinen Biber Hapı kullanımı için en çok merak edilenlerden birisi de kullanıcıların verdikleri kiloları tekrar alıp almadıkları.

Uzmanlara göre kilo sabitleme yapmadığınız sürece az da olsa tekrar kilo alımı yaşanabilir. Tekrar kilo alınmaması için yapılması gereken önlemli adım; istediğiniz kiloya ulaştıktan sonra 1 kutu daha alıp 2 gün arayla içmeniz ve bunun yanında su içme alışkanlığınızı hiç bırakmamanız.Toplamda kilo sabitleme 2 ayda tamamlanır ve böylece yediklerinize dikkat ederek kilo almanızı engellersiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Biber Hapı, Biber Hapı Kilo Verme, Biber Hapı Kullanımı, Biber hapı Yan Etkileri, Biber Hapı Zararlımı, Biber Hapı Zayıflama, Biber Hapı Zayıflamak, Etkili zayıflama yöntemi, Etkili zayıflama yöntemleri,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
sumru
08 Eylül, 2010

denedim 1 kutu bitirdim 2.alıcam 1 kutuda yani 1 ayda basen bel incelme oldu 6 kilo vermişim içme ölürsün dediler ama bol su tükettimharika bi hap tavsiye ederm

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Eylül 8th, 2010 at 06:37 sumru mention something about this post....
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları