Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Etiyopya uçağındakiler için umut kesildi

27 Ocak, 2010 | 09:37

Lübnan’nın başkenti Beyrut’tan kalkan ve kalkıştan 45 dakika sonra Akdeniz’e düşen Etiyopya Havayolları’na ait yolcu uçağında bulunanlar için umut kesildi.

92 kişinin yer aldığı uçağın arama kurtarma çalışmalarında şimdiye kadar 34 cesede ulaşıldı.

Lübnan Savunma Bakanı Elias Murr, uçağın denize düşmesinin nedeni olarak büyük bir fırtınaya yol açan meteorolojik koşulları gösterdi.

Beyrut Havaalanı Kontrol Kulesi yetkilileri de, pilottan, fırtınaya göre yön değiştirmesinih istendiğini ancak pilotun uyarıyı dikkate almadığını öne sürdü.

Etiyopya Havayolları’nın açıklamasına göre, şimdiye kadar kurtarılan kimse yok. Araştırmalar, havadan ve denizden sürüyor.

Etiyopya havayolları, uçakta Türk yolcu olduğunu açıklamıştı. Ancak Türk diplomatik kaynakları ve Lübnan Haber Ajansı’nda uçakta Türk vatandaşı olmadığı belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beyrut Havaalanı Kontrol Kulesi, Etiyopya Havayolları, Etiyopya Havayolları Uçağı, Etiyopya uçağı, Lübnan Haber Ajansı, Lübnan Savunma Bakanı Elias Murr,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları