Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ETİK Başkanı Mehmet İşler’den TÜRSAB’a Eleştiri

05 Nisan, 2017 | 08:55
ETİK Başkanı Mehmet İşler

ETİK Başkanı Mehmet İşler

Ege Turistik İşletmeleri ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Başkanı Mehmet İşler TÜRSAB’ın Booking.com’u Dava Etmesini Ve Alınan Kararı Eleştirdi

ETİK Başkanı Mehmet İşler, TÜRSAB’ın son dönemlerde Bookingcom’u dava etmesi ve Mahkemenin aldığı kararın sonucunda uygulanan erişim engellemesi kararı üzerine yaptığı eleştiri de TÜRSAB’ın turizme zarar verdiğini dile getirmişti.

ETİK Başkanı Mehmet İşler’in Düşünceleri Nedir?

ETİK Başkanı Mehmet İşler,  ” Bir vergi kaybı varsa vergi dairesi bununla ilgili davasını kendi açar ama çıkarlarınızın gözetilmesinde ki haklılığı bir tabana dayandırmak adına devletin vergisini de düşünür edasıyla yaklaşıyorsanız samimiyetinizden kuşku duyuyoruz. Çıkarcı yaklaşımlarınızı devletin vergisi kisvesiyle örtemezsiniz. TÜRSAB değişime, çağa ayak uyduramamıştır. Bu kararda baş aktör rolünü oynayarak turizme en büyük zararı veren kurumlardan biri olarak anılacaktır.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bookingcom, ETİK Başkanı Mehmet İşler, Türsab,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları