Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ETİK Başkanı Mehmet İşler’den TÜRSAB’a Eleştiri

05 Nisan, 2017 | 08:55
ETİK Başkanı Mehmet İşler

ETİK Başkanı Mehmet İşler

Ege Turistik İşletmeleri ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Başkanı Mehmet İşler TÜRSAB’ın Booking.com’u Dava Etmesini Ve Alınan Kararı Eleştirdi

ETİK Başkanı Mehmet İşler, TÜRSAB’ın son dönemlerde Bookingcom’u dava etmesi ve Mahkemenin aldığı kararın sonucunda uygulanan erişim engellemesi kararı üzerine yaptığı eleştiri de TÜRSAB’ın turizme zarar verdiğini dile getirmişti.

ETİK Başkanı Mehmet İşler’in Düşünceleri Nedir?

ETİK Başkanı Mehmet İşler,  ” Bir vergi kaybı varsa vergi dairesi bununla ilgili davasını kendi açar ama çıkarlarınızın gözetilmesinde ki haklılığı bir tabana dayandırmak adına devletin vergisini de düşünür edasıyla yaklaşıyorsanız samimiyetinizden kuşku duyuyoruz. Çıkarcı yaklaşımlarınızı devletin vergisi kisvesiyle örtemezsiniz. TÜRSAB değişime, çağa ayak uyduramamıştır. Bu kararda baş aktör rolünü oynayarak turizme en büyük zararı veren kurumlardan biri olarak anılacaktır.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bookingcom, ETİK Başkanı Mehmet İşler, Türsab,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları