Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Etihad Havayolları Perth uçuşlarına başladı

17 Temmuz, 2014 | 13:12

Birleşik Arap Emirlikleri’nin  ulusal havayolu şirketi Etihad Havayolları, Avustralya’nın dördüncü büyük şehri ve Batı Avustralya eyaletinin başkenti olan Perth’i uçuş ağına dahil etti.

2013 yılında 7,3 milyon kişinin ziyaret ettiği Perth’e artık İstanbul’dan da tek aktarmayla Abu Dabi üzerinden haftanın her günü uçulabiliyor.

Etihad Havayolları, uçaktaki konforu seyahatinin son varış noktasına kadar taşımak isteyenlere ayrıca Perth havalimanından lüks araçlarla ücretsiz* transfer hizmeti de sağlıyor. Batı Avustralya’ya yaptıkları seyahat Perth’te noktalanmayanlar ise tek bir Etihad Havayolları biletiyle Perth üzerinden Batı Avustralya’daki 13 merkeze aktarma yapabiliyor. Virgin Australia tarafından işletilen ortak uçuşlarla konuklar Albany, Broome, Busselton, Derby, Esperance, Geraldton, Kalgoorlie-Boulder, Kununurra, Karratha, Paraburdoo, Port Hedland, Ravensthorpe ve Newman şehirlerine ulaşabiliyor.

Etihad Havayolları, İstanbul’dan Abu Dabi aktarmalı olarak Avustralya’nın Sydney, Melbourne ve Brisbane kentlerine uçuş gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Abu Dabi ile Avustralya arasında haftada 35 uçuş sunan şirket, Perth rotasında iki sınıflı ve toplam 262 konuk kapasiteli Airbus A330-200 uçağıyla hizmet veriyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avustralya, Avustralya Perth, Avustralya uçak, Avustralya uçak bileti, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Arap Emirlikleri Dubai, Etihad Havayolları, Etihad Havayolları Avustralya, Perth uçuşları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları