Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Etihad Havayolları kapanışı Abu Dabi’de yaptı

19 Aralık, 2014 | 08:34

Etihad Havayolları, 2014 yılının kapanışını, dünya medyasından 200’ün üzerinde gazetecinin katılımı ile Abu Dabi’de gerçekleştirilen törenle yaptı.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Havayolları, başarılı geçen yılı, dünya medyasından 200’ün üzerinde gazetecinin katılımıyla Abu Dabi’de gerçekleştirilen ve ilk Airbus A380 ve Boeing 787 uçaklarının tanıtıldığı büyük bir törenle kapattı.

Sıra dışı “Abu Dabi Esintileri” desenlerini taşıyan iki yeni uçağın kapıları ilk defa kamuoyuna açıldı ve dünyanın ilk üç-odalı kabini olan Etihad Rezidans’ın da aralarında yer aldığı yeni kabinler gün ışığına çıktı.

Etihad Havayolları ayrıca yeni kabin ekibi üniformalarını da özel bir defileyle tanıttı. 2003 yılındaki kuruluşundan bugüne ilk defa büyük bir değişime giden şirketin yeni üniformalarında kabin içlerinde ve uçak dışında kullanılan renklerin yer alması dikkat çekti.

Etihad Havayolları Başkanı ve CEO’su James Hogan şunları söyledi:

“Kısa geçmişimizde pek çok defa yaptığımız gibi yine modern havayolu seyahatini yeniden şekillendiriyoruz. Bugün, şirketimizin içindeki ve dışındaki yüzlerce insanın uzun yıllardır süren çalışmalarının ve gösterdikleri muazzam gayretin karşılığını görüyoruz. Yeni uçaklarımızın lansmanıyla birlikte benzeri olmayan bir lüks, konfor ve hizmet döneminin öncülüğünü yaptık. Bu inovasyonlar gelecek vizyonumuzu temsil ediyor.”

İtalyan modacı Ettore Bilotta tarafından tasarlanan ve yeni kurum kimliğindeki renkleri taşıyan yeni üniformaların tanıtıldığı defilede, 22 Etihad Havayolları kabin görevlisi podyuma çıktı.

Bilotta’nın şirketin Konuk Hizmetleri ve Konuk Deneyimi birimleriyle birlikte tasarladığı yeni üniformaların temel rengini çikolata rengi oluşturuyor ve üniformaların farklı varyasyonları bulunuyor. Kabin ekibi ve lounge çalışanlarının üniformalarında bu renge mor eşlik ederken, yer hizmetleri ve özel hizmetler ekiplerinin üniformalarında portakal rengi ayrıntılar yer alıyor.

Etihad’ın yeni A380 ve Boeing 787 uçakları ticari uçuşlara başlamadan önce bir süre daha test edilecek. A380, 27 Aralık’tan itibaren Londra Heathrow Havalimanı ile Abu Dabi arasında günlük seferler gerçekleştirirken, Boeing 787, 1 Şubat 2015 tarihinden itibaren Düsseldorf uçuşlarında hizmet vermeye başlayacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abu Dabi, Abu Dabi Dubai, Abu Dabi Uçuşları, Airbus A380, Birleşik Arap Emirlikleri, Boeing 787, Düsseldorf, Etihad Havayolları, Etihad Havayolları Airbus A380, Etihad Havayolları Dubai, Etihad Havayolları uçak, Ettore Bilotta, James Hogan, James Hogan Etihad, Londra Heathrow Havalimanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları