Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ethem Sarısülük’ün beyin ölümü gerçekleşti

12 Haziran, 2013 | 18:51

Ethem Sarısülük'ün beyin ölümü gerçekleşti Ostim işçisi Ethem Sarısülük’ün beyin ölümü gerçekleşti.

Ankara’daki Gezi Parkı direnişine destek eyleminde polis tarafından başından vurulduğu iddia edilen Ethem Sarısülük’ün beyin ölümü gerçekleşti.

Hürriyet’te yer alan habere göre, ağabeyi Mustafa Sarısülük, doktorların kardeşinin beyin ölümünün gerçekleştiğine ilişkin kendisine bilgi verdiğini söyledi.

Ağabey Mustafa Sarısülük, “Maalesef kardeşim kurtulamadı. Çok üzgünüz. Şu anda hala yaşam destek ünitesine bağlı. Bu da bittiğinde artık adli tıp süreci başlayacak” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ethem Sarısülük, Ethem Sarısülük beyin ölümü, Ethem Sarısülük ölüm, Gezi Parkı, Gezi Parkı direnişi, Mustafa Sarısülük, Taksim Gezi Parkı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları