Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ethem Sarısülük’ün beyin ölümü gerçekleşti

12 Haziran, 2013 | 18:51

Ethem Sarısülük'ün beyin ölümü gerçekleşti Ostim işçisi Ethem Sarısülük’ün beyin ölümü gerçekleşti.

Ankara’daki Gezi Parkı direnişine destek eyleminde polis tarafından başından vurulduğu iddia edilen Ethem Sarısülük’ün beyin ölümü gerçekleşti.

Hürriyet’te yer alan habere göre, ağabeyi Mustafa Sarısülük, doktorların kardeşinin beyin ölümünün gerçekleştiğine ilişkin kendisine bilgi verdiğini söyledi.

Ağabey Mustafa Sarısülük, “Maalesef kardeşim kurtulamadı. Çok üzgünüz. Şu anda hala yaşam destek ünitesine bağlı. Bu da bittiğinde artık adli tıp süreci başlayacak” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ethem Sarısülük, Ethem Sarısülük beyin ölümü, Ethem Sarısülük ölüm, Gezi Parkı, Gezi Parkı direnişi, Mustafa Sarısülük, Taksim Gezi Parkı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları