Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Esrarengiz adam John of God için Brezilya’ya akın ediyorlar!

05 Haziran, 2018 | 11:35

Esrarengiz adam John of God için Brezilya’ya akın ediyorlar!

İnsanlar sağlıklarına kavuşmak için dünyanın en esrarengiz kişilerinden olan John of God için Brezilya’ya adeta akın ediyor. Brezilyalı adamın en büyük hayranlarından biri ise Oprah Winfrey.2

Brezilya’daki Abadiania kasabasında yaşayan esrarengiz adam “John of God” çılgınlığı gitgide fazlalaşarak devam ederken, sağlıklarına kavuşmak isteyen insanlar Brezilya’ya adeta akın ediyor.

Bioenerji ve ruhsal çalışmaların yanı sıra Tanrı aracılığıyla insanları iyileştirdiği ileri sürülen John of God için dünyanın her bölgesinden, aralarında siyasetçiler ve ünlülerin de olduğu insanlar Brezilya’nın Abadiania kasabasına akın ediyor.

Dünyadaki popülaritesine son yıllarda iyice arttıran John of God’a, Türkiye’den de birçok insan gidip hastalıklarına şifa bulduğunu iddia etmekte.

john-of-god-turu

“Tüm gücüm Tanrı’nın”

Gerçek adı Joao Teixeria De Faria olan ve dünyada John Of God ismiyle anılan Brezilyalı esrarengiz adam, yaptığı işi şu şekilde tanımlamakta:

“Ben bir doktor değilim. Gücümün kaynağı ‘doktorların doktoru’ Tanrı’nın gücüdür.”

Çocukluğundan bu yana bıçak ya da herhangi bir alet kullanmadan yalnızca enerjisel olarak psişik güçlerle ameliyat yaptığı ve insanları iyileştirdiği iddia edilen esrarengiz adam John of God, kendisinin sadece ruhsal varlıkların çalışmasına aracılık ettiğini ifade etmekte.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Brezilya Turları sizi bekliyor.

16 yaşındayken ilk aracılık yaptığı ruhsal varlığın Hazreti Süleyman olduğunu öne süren John of God, ruhsal varlıklarla nasıl iletişime geçtiğini konusunda ise şu açıklamada bulunuyor:

“Hiçbir şey görmüyorum ve hiçbir şeyin farkında olmuyorum. Bu, uykudaymışım gibi bir his. Benimle bağlantıya geçen ruhsal varlıkların sayısı çok fazla.

Bağlantıya geçmeyip sadece enerji gönderenler de var. İletişime geçtiklerinde vücudumda bir yayılım hissediyorum. Mesaj, işaret gibi bir şey. İç huzur hissediyorum. Bağlantının başladığına dair işaretler bunlar.

Bağlantı bittiğinde kendimi biraz bitkin hissediyorum ve toparlanabilmek için biraz dinlenmeye ihtiyacım oluyor.”

John-of-God_

15 milyon kişiyi tedavi etti

Şifa verdiği ileri sürülen John of God’ın kliniğin adı Casa de Dom Inacio. Brezilyalı bu esrarengiz adamın şimdiye kadar doğrudan veya dolaylı olarak yaklaşık 15 milyon kişiyi tedavi ettiği ileri sürülüyor.

john-of-god - Oprah - Winfrey

Peru Devlet Başkanı da şifa almış!

Bu yaşananların dünyanın bir çok kesimi tarafından kabul edilen, Brezilya’da ise milli hazine olarak görülen John of God aracılığıyla şifa bulmaya çalışan ünlü kişiler arasında Peru Devlet Başkanı, Brezilyalı bakanlar, dünyanın her yerinden üst düzey politikacılar, şov insanları, oyuncular da bulunuyor.

Brezilyalı adamın en büyük hayranlarından biri ise ABD’nin en çok izlenen televizyoncularından Oprah Winfrey.

Programına belli aralıklarla Abadiania kasabasına gidip şifa bulduğunu iddia eden insanları konuk ediyor. Winfrey’in, John of God’la yapılmış bir de röportajı bulunmakta.

Ücret talep etmiyor ama…

John of God, uyguladığı şifa seansı için insanlardan ücret talep etmezken, zorunlu olmamakla birlikte hediyelik eşyalar satılıyor. Ayrıca klinikte konaklama ücreti de alınıyor.

John of God’ın bedenine giren ruhsal varlıkların, 76 yaşındaki John’ın 7-8 yıl daha hizmet edebileceğini söyledikleri iddia ediliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abadiania, Brezilya, Esrarengiz adam, Joao Teixeria De Faria, John of God, Oprah Winfrey, Şifacı adam,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları