Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Erzurum’ a kış erken geldi Palandöken’ de kar kalınlığı 50 santimetre

21 Kasım, 2011 | 17:07

Türkiye kayak merkezlerinin en önemlilerinden birtanesi olan Palandöken Kayak Merkezi bu sene sezonu erken açtı. Palandöken kar kalınlığı 50 santimetreye ulaştı.

Geçen sene kış olimpiyatlarının düzenlendiği Erzurum ‘a bu sene kar erken geldi. Geçen sene Kış Olimpiyatlarının başlamasına kısa bir süre kala bile yeteri kadar kar olmamasından dolayı yapay kar ile yapılmış ve kış olimpiyatları başarıyla sonuçlanmıştı.

Palandöken Kayak Merkezi’ne bu sene kış erken geldi. Palandöken kayak merkezi otelleri bu durumdan gayet memnun. Kış turizmini erken canlandıran kar yağışı tatilcileri de sevindiriyor. Haftasonu kayak turları için Erzurum Palandöken’ e gelen tatilciler birbirinden güzel pistlerde kayak yapmanın keyfini çıkardılar.

Palandöken ‘de kar kalınlığı 50 santimetrelere ulaştı. Hem kayak merkezleri hemde tatilciler erken gelen kardan oldukça memnun.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Erzurum, Erzurum Kış Olimpiyatları, Erzurum Palandöken, Kayak Merkezi, kayak merkezi otelleri, Kayak Merkezleri, Kış Olimpiyatları, Palandöken, Palandöken 'de kar kalınlığı, Palandöken kar kalınlığı, Palandöken Kayak, Palandöken Kayak Merkezi, Palandöken kayak merkezi otelleri, Türkiye Kayak Merkezleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları