Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Erzurum’ a kış erken geldi Palandöken’ de kar kalınlığı 50 santimetre

21 Kasım, 2011 | 17:07

Türkiye kayak merkezlerinin en önemlilerinden birtanesi olan Palandöken Kayak Merkezi bu sene sezonu erken açtı. Palandöken kar kalınlığı 50 santimetreye ulaştı.

Geçen sene kış olimpiyatlarının düzenlendiği Erzurum ‘a bu sene kar erken geldi. Geçen sene Kış Olimpiyatlarının başlamasına kısa bir süre kala bile yeteri kadar kar olmamasından dolayı yapay kar ile yapılmış ve kış olimpiyatları başarıyla sonuçlanmıştı.

Palandöken Kayak Merkezi’ne bu sene kış erken geldi. Palandöken kayak merkezi otelleri bu durumdan gayet memnun. Kış turizmini erken canlandıran kar yağışı tatilcileri de sevindiriyor. Haftasonu kayak turları için Erzurum Palandöken’ e gelen tatilciler birbirinden güzel pistlerde kayak yapmanın keyfini çıkardılar.

Palandöken ‘de kar kalınlığı 50 santimetrelere ulaştı. Hem kayak merkezleri hemde tatilciler erken gelen kardan oldukça memnun.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Erzurum, Erzurum Kış Olimpiyatları, Erzurum Palandöken, Kayak Merkezi, kayak merkezi otelleri, Kayak Merkezleri, Kış Olimpiyatları, Palandöken, Palandöken 'de kar kalınlığı, Palandöken kar kalınlığı, Palandöken Kayak, Palandöken Kayak Merkezi, Palandöken kayak merkezi otelleri, Türkiye Kayak Merkezleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları