Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Erzurum Kış Oyunları medyada geniş yankı buldu / Turizm Haberleri

09 Şubat, 2011 | 11:52

Erzurum Kış Oyunları medyada geniş yankı buldu / Turizm Haberleri

Ülkemizde ilk defa gerçekleştirilen ‘25. Dünya Üniversiteler Kış Oyunları’ sona erdi. Erzurum’da 58 ülkenin katılımı ile yapılan ve on bir gün süren Kış Oyunları medyada da geniş yer buldu.
Medya Takip Şirketi Interpress’in, iki bine yakın ulusal ve yerel gazete ile dergide çıkan haberleri incelediği araştırmaya göre, Kış Oyunları’nın yapıldığı 27 Ocak – 6 Şubat tarihleri arasındaki sürede, yazılı basında toplam bin 770 haber ve yazının yayınlandığı belirlendi. ‘25. Dünya Üniversiteler Kış Oyunları’na ulusal basın bin 108 haberle sayfalarında yer verirken, toplam 662 haber de yerel basında yayınlandı.

‘KIŞ OYUNLARI’ TELEVİZYONDA 139 SAAT HABER OLDU

Açılış ve kapanış törenleri başta olmak üzere yapılan müsabakaların seksene yakın ülke televizyonlarınca izlendiği ‘25. Dünya Üniversiteler Kış Oyunları’ ülkemizde yayın yapan ulusal ve yerel kanalların haber bültenlerinde de yer aldı.

Yayınların tam gün takip edildiği 35 kanalın gün içi haber ve ana haberlerinde, oyunların devam ettiği on bir günlük sürede bin 579 defa haber olduğu tespit edildi. Bu haberlerin ekranda yaklaşık 139 saati geçen bir süreye denk geldiği belirlendi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
25. Dünya Üniversiteler Kış Oyunları, Erzurum Kış Oyunları, Erzurum Kış Oyunları Medya, Turizm Haberleri, Universiade Erzurum Kış Oyunları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları